back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Profanacja TVN

  Niczym przysłowiowy grom z jasnego nieba spadła na nas wiadomość o profanacji stacji TVN. Ta najbardziej rzetelna, wiarygodna, prawdomówna i całkowicie apolityczna telewizja została zbrukana przez swojego dziennikarza Krzysztofa Skórzyńskiego. To całkiem dobry dziennikarz, reporter Faktów TVN, który kiedyś zaskoczył nas mówiąc o swojej religijności (rzymskokatolickiej).

  Okazało się, że wśród mejli pochodzących rzekomo z konta ministra Michała Dworczyka, są i takie, które wskazują na współpracę dziennikarza z ministrem. Ten ostatni konsultował ze Skórzyńskim swoje wystąpienie na konferencji prasowej w styczniu 2021 r. Dziennikarz nanosił poprawki i „podrasował” tekst ministra. Nie wchodząc w szczegóły, tekst dotyczył szczepionek antycovidowych i seniorów chętnych do zaszczepienia się. Również w 2019 r. Skórzyński konsultował odpowiedzi ministra Dworczyka dla dziennikarki portalu OKO. press.

  Michał Dworczyk to jeden z lepszych ministrów w rządzie Mateusza Morawieckiego i nic dziwnego, że radzi się dziennikarza-fachowca. Ale oczywiście „pluralistycznej telewizji” – „wolnych mediach” (jedynych w Polsce) uznano to za kolaborację z wrogiem i hańbę. Krzysztof Skórzyński został zawieszono do czasu wyjaśnienia sprawy. A to może potrwać. Czy w ten sposób TVN straci kolejnego dobrego dziennikarza? I tak najlepsi poodchodzili w ostatnich miesiącach. Może więc i przedłużenie koncesji jest zbyteczne, bo stacja sama się zaorze.

  Cała sytuacja przypomina nam bon mot z klasyki polskiego kina: „sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap