back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Program? A po co?

  Choćbyśmy nie wiem jak się starali, to programu Platformy Obywatelskiej nie zobaczymy. Im ten program nie jest potrzebny, a jeśli już, to skrócili go do „***** ***”. Żałośni są Ci, którzy jeszcze wierzą, że coś oprócz tych ośmiu gwiazdek usłyszymy od polityków PO chcąc wymusić od nich jakiś szczegół na temat programu.

  Donald Tusk był uprzemy powiedzieć, że niczego nie może obiecać, bo słowa nie dotrzyma. Takiej prawdy się nie spodziewaliśmy, ale wieli szacunek za szczerość. Mógłby jeszcze rozszerzyć tę wypowiedź o kilka słów prawdy o wieku emerytalnym, prywatyzacji lub 13 i 14 emeryturze.

  Nasza ulubienica, niedoszła prezydent Małgorzata Kidawa-Błońska podczas rozmowy w Radio Zet także była nagabywana o priorytety PO. Z ogromnym, jak to u niej wdziękiem odpowiedziała, że jest to szeroko rozumiane bezpieczeństwo, czyli gospodarka. Czy pani redaktor zrozumiała tę odpowiedź? My nie. Zaskoczona tą wypowiedzią była także redaktor Blanka Aleksowska, która tak skomentowała wypowiedź pani Małgosi: „Nie rozumiem jednej rzeczy (poza tym, że wielu). Takie wtopy były grane już miliard razy. Czy politycy nie mogą zacząć uczyć się na tych bolesnych kompromitacjach i zacząć się po prostu przygotowywać do wywiadów? Czy to celowe, jakiś masochizm?”

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap