back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Przegląd Sportowy” onetu.pl osiodłany do kampanii. Dziennikarz Kanału Sportowego Michał Pol drwi z artykułu

  „Wszystkie ręce na pokład” – zakrzyknął Donald Tusk, a jego ulubiony mecenas Romuś w stworzonej przez siebie „Sieci na wybory” wyłuskał, że w grupie tej oprócz samego onet.pl jest także Przegląd Sportowy, który do tegoż onetu należy. Może w sporcie da się zatem coś namieszać, by kibice odwrócili się od Prawa i Sprawiedliwości. Szybki telefon do redaktora Węglarczyka i już redaktor Maciej Szmigielski pisze artykuł w Przeglądzie Sportowym pod znamiennym tytułem: „Lewandowski wpędził się w kłopoty, politycy mu tego nie odpuszczą”.

  Węglarczyk, sługus Tuska przez sport postanowił podlizać się liderowi opozycji. Wykorzystał do tego wywiad, którego udzielił ostatnio Robert Lewandowski, a w nim nawiązał do słynnych premii. Nie dane nam było przeczytać artykułu, bo trzeba za niego zapłacić, a my mamy wątpliwą przyjemność w ładowaniu kasy na chwałę onet.pl. Streszczenia wysłuchaliśmy w audycji Michała Pola na YouTube, który sam zaśmiewał się z pomysłu dziennikarzy onetu i nie dawał temu wiary. „No nie już nie przesadzajmy” – komentuje Michał Pol rewelacje Przeglądu Sportowego i zaśmiewa się z tego, że Jarosław Kaczyński miałby szukać haków na Lewego po obejrzeniu wywiadu na „Meczykach”. „Nie idźmy w tych spekulacjach za daleko” – komentuje dalej Michał Pol nie ukrywając rozbawienia i zauważa, że jest to efekt kampanii wyborczej.

  Węglarczyk i jego Przegląd Sportowy mogli nie wziąć jednego pod uwagę. Spora część kibiców przestała dopingować kapitana polskiej reprezentacji. W związku z tym efekt artykułu może być odwrotny i co wtedy?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: onet.pl/YouTube

  photo: onet.pl/YouTube

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap