back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Przerwa

  JUHUUUU!!!! Naczelna się zdematerializowała na cztery dni. Wczoraj oświadczyła, że wyjeżdża służbowo w Tatry. Służbowo, czyli zapewne metodą „na Polaka”. Hotel będzie spełniał rolę centrum konferencyjnego, a obrady będą na tatrzańskich stokach. Oczami wyobraźni widzimy Naczelną spod której desek lecą iskry celem pobicia rekordu Daniel-Gąsienicy. Naczelna wszak ambitna jest i bez rekordu z tego służbowego wyjazdu nie wróci.

  My zatem też służbowo oddalamy się do pracy, czyli przeglądania najnowszej kinematografii, na nowym portalu, który odkryły graficzki. Na marginesie, jeśli jeszcze kiedykolwiek Naczelna wskaże nam graficzki, jako wzór pracowitości, będzie to jawną niesprawiedliwością. Kiedy one mają czas na pracę, skoro wszelkie nowinki internetowego wszechświata mają w jednym paluszku.

  Portal jest z horrorami. Najpierw musimy zapoznać się z jego obsługą. Np, gdzie jest ikona pauzy, gdyby Naczelna w czasie swojej obecności miała nam niespodziewanie przerwać tytaniczną pracę. Ikonki nie możemy znaleźć, ale od czego jest „wujek google”. Wpisujemy przerwa, pauza, a pierwszym wyborem internetowego pomocnika jest Sejm, a tuż za nim Koalicja Obywatelska lub Borys Budka i Sławomir Nitras. Może trzeba wpisać słówko horror? W tym wypadku jest awans. Pierwszą sugestią jest Borys Budka, drugą Sławomir Nitras, a dopiero jako trzecia jawi się Koalicja Obywatelska.

  To nam niestety przypomniało, że na biurku Naczelna zostawiła liścik do nas. W liściku przypomnienie o rozpoczynającym się dzisiaj dwudniowym posiedzeniu Sejmu. Posiedzenie na temat budżetu. W związku z tym zaczynamy zakłady, ile czasu zajmie Budce i Nitrasowi dezorganizacja prac izby żądaniem przerwy? Może pierwszym będzie jakiś inny zacny poseł Koalicji Obywatelskiej. Nie można przecież demolować statystyk wyszukiwarek internetowych. Nie minęło 15 minut od rozpoczęcia obrad, a posłanka Koalicji Obywatelskiej, Barbara Nowacka zgłasza wniosek formalny o przerwę w obradach. Powstrzymano się tylko na czas minuty ciszy dla ofiar „Wujka” i odczytania treści uchwały w sprawie uczczenia 50 rocznicy grudnia 80. Mamy zatem stałą niezmienną, a statystyki wyszukiwania pod słowem przerwa i pauza zostają podwyższone na korzyść Koalicji Obywatelskiej. Rosną też procenty posłanki Nowackiej.

  Zgłoszeń wniosków formalnych o przerwę w obradach Sejmu będzie zapewne jeszcze kilka lub kilkanaście podczas obecnego posiedzenia. My zaś nadal nie nie wiemy jak przerwać ulubiony film, aby nie stracić wątku, podobnie jak to się ma w przypadku posiedzenia izby niższej, gdy każdą merytoryczną dyskusję zakłócają żądania przerwy przez posłów Koalicji Obywatelskiej.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: sejm.gov.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap