back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Przystawka na stół

  Możemy zacząć odliczanie. Odliczanie do wchłonięcia Polski 2050 szymona Hołowni przez partię Donalda Tuska, Platformę Obywatelską. Właściwie już niczym się nie różnią. Mimo, że Szymona Hołowni na niedzielnym wiecu w Warszawie nie było, ale telefon od Donka był, a może i sms od teściowej. Szymuś już zdyscyplinowany i ściągę od Donka wyrył na pamięć.

  Dziś dzieli się na twitterowym koncie taką oto informacją: “Dokładnie dwa lata temu większość głosujących Polek i Polaków zagłosowała na @pisorgpl w wyborach parlamentarnych. Dziś większość z nich ma prawo czuć się oszukana. Zdecydowana większość obywateli Rzeczypospolitej nie chce Polski poza Unią. #UniaToMY” Wpis opatruje zdjęciem swoich parlamentarzystów, w większości przejętych od Platformy Obywatelskiej, którzy pozują w koszulkach z nadrukiem “Unia to My”. Jednym słowem przejęcie narracji Tuska o polexicie już przejęta na całego. Trzeba straszyć, tym razem wyborców PiS.

  Ten apel brzmi ironicznie, jeśli spojrzy się na wyniki dzisiejszego sondażu. Prawo i Sprawiedliwość w nim osiągnęło już normalne notowania na poziomie 40%. Te 40%, to Ci, którzy zapewne przestraszyli się widmem wyjścia z Unii Europejskiej. W tym samym sondażu partia Szymka ma 12%, czyli kolejny spadeczek zaliczony i wchłonięcie przez PO coraz bardziej realne. Ach Ci wyborcy, uparli się by wierzyć słowom premiera Morawieckiego, który na facebookowym koncie tak napisał: “Polexit to fake news. To szkodliwy mit, którym opozycja zastępuje swój brak pomysłu na odpowiednią pozycję Polski w Europie. Takich metod używa się wtedy, gdy żyje się złudzeniami zamiast faktami. Gdy chce się oszukać siebie i innych.”

  Co mają myśleć wyborcy niedoszłego prezydenta Hołowni? Czyżby ich oszukał, że jest samoistnym tworem i nie będzie powtarzał bzdur Tuska, czym zasłuży na miano najwierniejszej przystawki PO? Wkrótce zapewne będziemy świadkami konwencji zjednoczeniowej. Liczymy dni, przystawka już wjeżdża na stół.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap