back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  PSL-Kukiz’15 z nowym programem. „Zielona gruszka” odpowiedzią na „Piątkę Kaczyńskiego?”

  Prezes Kukiz’15 w dość emocjonalny sposób próbował przedstawić prowadzącym audycję TAKT.TV swój program wyborczy. Charakter wypowiedzi wywołał oburzenie wśród sympatyków partii. Nastroje podsycone są przez przeciwników byłego wokalisty zespołu Piersi. Ale czym tak naprawdę jest „Zielona Gruszka”?

  Wulgarnie, lecz konkretnie. Zachowanie, mimo wstępnego szoku może okazać się prawidłową narracją do młodego, wyzwolonego pokolenia, które ma dość czekania! Młodzi chcą KURWA czegoś więcej od władzy – twierdzą publicyści

  Warto zaznaczyć, że tytułowa „Zielona Gruszka” Pawła Kukiza koreluje z nazwą programu PSL – Nowy Zielony Ład – co może oznaczać, że już w 2015 roku (mimo medialnych potyczek między ugrupowaniami) doszło do potajemnego paktu o nieagresji i wsparcia w razie zagrożonych wyborów.

  Czegokolwiek koalicja PSL-Kukiz’15 nie zrobi, wiadomo, że hasło „załapało” a to znacza, że walka o „Zieloną Gruszkę” będzie trwać do końca. 

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap