back to top
wtorek, 23 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Romana Giertycha kontakty z zaświatami. Czy wróżowi Maciejowi rośnie konkurencja?

  Wróżbicie Maciejowi wyrosła nieomalże pod nosem konkurencja. Na rynku ezoterycznym pojawił się bowiem wróżbita Roman. Roman jest niekonwencjonalny i swoje przepowiednie zamieszcza na popularnym portalu społecznościowym EzoTwitter. Nasz nowy wróż posiłkuje się wiedzą zaczerpniętą od zjaw, z którymi nawiązuje kontakt przy okrągłym stoliku, przy księżycu w nowiu. W trakcie zaś pełni księżyca nasz mag porozumiewa się z pozaziemskimi istotami za pomocą kart „Piotrusia”. To nowatorska metoda przewidywania przyszłości, opatentowana przez Romana.

  Do takiego pozaziemskiego kontaktu doszło późnym wieczorem 26 lutego. Po zasięgnięciu wiedzy prosto z zaświatów, wróż Roman odczytał treść przepowiedni na EzoTwitterze: „JK wymyślił, że PAD zawetuje, ale nie da pieniędzy na onkologię, aby nie dać satysfakcji PO, ale na walkę z koronawirusem. Bo w ten sposób pokażą, że PiS miał rację, ale sytuacja się zmieniła. A kasę na TVP wezmą ze spółek SP. Źródło informacji jeszcze nigdy mnie nie okłamało” (pisownia autentyczna). Dziwi nas reakcja jednego z wyznawców naszego wróżbity. Z wielkim lekceważeniem odniósł się do treści proroctw zamieszczając komentarz: „…był koń mustang, był koń, który mówi, ale teraz objawił się nam koń Rasputin, który przewiduje przyszłość i mamy następną ciekawostkę przyrodniczą”.

  My jesteśmy poważną redakcją i nie będziemy polemizować z siłami nadprzyrodzonymi i zdolnościami wróża Romana do interpretacji ich przekazów. Być może informacja przychodzi bezpośrednio od „Wszechmogącego”. Naszemu okultyście Romanowi życzymy wielu więcej kontaktów z krainą cieni i czekamy z niecierpliwością na kolejne przepowiednie.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: Twitter.com
  photo by pixabay.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap