back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Różański szykuje prezent dla Putina

  Nasza opozycja prześciga się w tym, by dopomóc Putlerowi. Podważają wszystko co robi rząd. Donald Tusk na Kongresie Kobiet gani nasze władze, że nie wpuszczają migrantów, których pod naszą granice podrzucają Łukaszenka z Putlerem. W podobnym tonie wypowiada się poseł Platformy Obywatelskiej w dzisiejszym programie publicystycznym. Do głów tych panów nie dociera, że Putler dał zadanie Łukaszence, by osłabiać polską granicę, by polskie służby zająć migrantami i odwrócić uwagę od tego, co dzieje się w Ukrainie. Platforma Obywatelska zapowiada także rozbrojenie w Polsce, gdy tylko dojdą do władzy. Mówią to w momencie, gdy Polska jest zagrożona atakiem armii Putlera.

  Dziś do głupstw wypowiadanych przez polityków PO, dołączył ekspert z Polska 2050, generał Mirosław Różański. Na antenie Radia Zet, zapytany o zakupy dla polskiej armii mówi: „Należy przeprowadzić audyt”. To mówi polski generał, naprawdę. Lepszego prezentu Putler nie mógłby sobie nawet w najśmielszych marzeniach wymyśleć, by dzięki audytowi generała Różańskiego znać wszystkie szczegóły dotyczące polskiej armii. Podobnie jak my reagują trzeźwo myślący Polacy. „ Rosjanie dawno nie dostali aktualizacji?” – pyta pan Zbigniew. „W razie jakieś konfliktu w Polsce tacy eksperci powinni być odsunięci, nawet od dowodzenia kuchnią polową.” – pisze żołnierz rezerwy.

  No cóż, pan generał Różański, to zapewne dobra „Moskiewska szkoła” – jak pisze pani Jola.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: radiozet.pl

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap