back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Setka, setuchna konkretów KO

  Chciałoby się jakoś skomentować 100 obietnic Platformy Obywatelskiej, ale jak to zrobić delikatnie. Może posłużymy się wpisem „Człowieka Bobra” na Twitterze, który tak to widzi: „Bardzo dobra zagrywka KO z 100 Konkretami. Do tej pory obietnice zamykały się w kilku punktach i brak realizacji rzucał się w oczy. A 100 ubietnic nikt nie zapamięta, więc o zarzut braku spełnienia będzie trudniej :)”. Lepiej byśmy tego nie ujęli, tym bardziej, że znając metody realizacji obietnic przez Tuska i jego brygadkę możemy śmiało już dziś zapomnieć i o pierwszym konkrecie i o ostatnim. Jedyny konkret, co do którego nie mamy wątpliwości, to 8 gwiazdek i wypuszczenie Nowaka z pierdla, ale te dwa konkrety chyba nie znalazły się na liście obietnic.

  Podobnie do 100 konkretów odnosi się mecenas Robert Smoktunowicz. Pan Robert, tak skomentował tę rewelację na TT: „100 obietnic PO na 100 dni trudno traktować poważnie. Tusk nawet nie zająknął się ile to wszystko ma podatników kosztować, skąd na to środki (skasowanie innych świadczeń?) i jaki będzie miało to wpływ na finanse publiczne. Zainteresował mnie wywód Tuska, że wybory prezydenckie w 2020 r. były nieuczciwe i to „Rafał Trzaskowski wygrał te wybory, dobrze o tym wiecie”. Czy to nie jest przypadkiem podważanie fundamentów ustrojowych państwa? Brzmi jak zapowiedź zamachu stanu…”. Brzmi niestety bardzo poważnie, bo słupki sondażowe są jakie są i PO będzie musiało tym środkiem się wspomóc po październikowych wyborach.

  Jedno jest pewne. 100 w Polsce się dobrze kojarzy i tu po raz pierwszy PR-owcy PO nie zawiedli.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap