back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Seweryna przesłanie do dzieci – „Trzeba przyp***lić”

  Wszystkie matki, które chcą dobrze wychować dzieci i robią to na co dzień dzisiaj zostały postawione pod ścianą. Te matki, które chcą, by ich pociechy żyły w duchu przyjaźni do bliźniego dzisiaj mogły się poczuć, jakby ktoś zakwestionował ich metody wychowawcze. Sprawił to aktor Andrzej Seweryn.

  Seweryn w filmiku zamieszczonym w mediach społecznościowych zwraca się do dzieci. Jego przesłanie do młodych ludzi to mowa nienawiści nie inaczej. Mówi, że dzieci powinny przypie***lić wszystkim tym, których pan Andrzej uważa za swoich wrogów. Kogo Seweryn miał na myśli? Sądząc po jego wezwaniach na marsz 4 czerwca można się domyślić. Tym bardziej, że wprost wzywa, by „przypie***lić” prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu.

  Sewerynowi ktoś zwrócił uwagę i tenże postanowił swój filmik usunąć. Jednak czas, kiedy apel Seweryna wisiał w sieci mógł sprawić, że niejedno dziecko wsłucha się weń i przełoży słowa na czyny. Będzie naparzał Jaś Krzysia, że ten mu zabrał misia podczas zabawy w przedszkolu. Będzie Tomek naparzał Karola za to, że zabrał mu piłkę w trakcie meczu na boisku. Będzie naparzał Grzesiek Tadka za to, że ściągał od niego i w rezultacie dostał lepszą ocenę. Takie mogą być skutki apelu Seweryna.

  Współczujemy mamom, które muszą teraz wyjaśnić swym pociechom, że Seweryn działał na środkach i jego słów nie należy traktować poważnie.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap