back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Sierakowski chwali polską rzeczywistość. Morawiecki odpowiada: „Sam nie ująłbym tego lepiej”

  Nic lepszego dzisiaj nie można dostrzec w internetowej przestrzeni. Nic lepszego, jak reakcja polskiego szefa rządu Mateusza Morawieckiego na wypowiedzi lewackiego publicysty Sławomira Sierakowskiego. Jest to co prawda reakcja na słowa Sierakowskiego sprzed kilku dni, ale za to, jaka błyskotliwa, a zarazem prawdziwa.

  Sławomir Sierakowski był gościem kanału na YouTube „Imponderabilia”. W trakcie wywiadu powiedział, że jeśli się opozycja nie zjednoczy, to dla niego tacy politycy, jak Hołownia czy Kosiniak-Kamysz będą zdrajcami. Jednak nie do urywku o polskich zdrajcach odniósł się Morawiecki. Sierakowski bowiem mówił także o polskiej rzeczywistości. A mówił tak: „Problem naszej strony jest taki, że tu się dobrze żyje. Rządzi ten PiS już 8 lat, ale tu się cały czas się nieźle żyje (…) Drogi są, światło jest, można lecieć za granicę (…) Wiesz, nikt cię nie pobije na ulicy, do więzień nie wsadzają, nie rozstrzeliwują. Zmobilizować więc ludzi, żeby poszli głosować na opozycję, to nie jest prosta sprawa”.

  Trudno się z Sierakowskim nie zgodzić. Nie mógł się nie zgodzić także szef polskiego rządu Mateusz Morawiecki, bo to jemu i jego gabinetowi zawdzięczać można, to wszystko, co chwali w swojej wypowiedzi Sierakowski. W związku z tym Morawiecki udostępniając na TT wywiad z Sierakowskim opatrzył go takim komentarzem: „Sam nie ująłbym tego lepiej”.

  I oto chodzi panie premierze. O to by nawet Lewak musiał Pana rządy chwalić. Tak trzymać.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  photo: twitter.com/theoniondaily

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap