back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Skala głupoty decyduje o stołku

  Kariery niektórych polityków, to dla nas wielka niewiadoma. Jakiego algorytmu użyć na ich karierę w swoich partiach. Taką niewiadomą jest zapewne kariera Marcina Kierwińskiego, Sekretarza Platformy Obywatelskiej. Trudno o większego dzbana niż on, a jednak od lat utrzymuje się w czołówce polityków PO.

  Koledzy Kierwińskiego wierzą w niego. Wierzą albo chcą skompromitować. Wysyłając go do mediów mogą być zawsze pewni, że coś walnie, za co i oni będą się wstydzić. Jednak ostatni występ Kierwińskiego w Radio Zet nie zawstydził kolegów partyjnych, a fragment kompromitującego wywiadu rozsyłali sobie nawzajem tocząc bekę z kolegi.

  Czym rozśmieszył Kierwiński, a przy okazji udowodnił, że myślenie, to funkcja mu nieznana? Redaktor Rymanowski prowadził z Kierwińskim rozmowę o puczu Prigożyna. Ten nie był by sobą, gdyby przy okazji nie zaatakował Prezesa PiS. Rozmowa przebiegała w ten sposób:
  Kierwiński: „Moim zdaniem rano, gdy Kaczyński był w radio powinien odnieść się do tego co dzieje się w Rosji”
  Rymanowski: „Ale wie Pan o tym, że ten wywiad był nagrany w piątek?”
  Kierwiński: „A co to ma za znaczenie?”
  Rymanowski: „Nie wiedział jeszcze o Rosji”

  Przypisywanie Kaczyńskiemu zdolności jasnowidzenia to chwalebne, ale czy o to Kierwińskiemu chodziło? Miejmy nadzieję, że poziom głupoty nie jest decydujący przy rozdawaniu stołków w Platformie Obywatelskiej.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: radiozet.pl

  photo: radiozet.pl/theoniondaily.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap