back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Skarżypyta

  Wraca do gry jeden z naszych ulubieńców, Borys Budka. A to za sprawą listu do prezydenta elekta Bidena, a także za sprawą swoich kolejnych niedorzecznych wpisów na koncie społecznościowym.

  List Budki do Bidena, to już drugi odkąd ten wygrał wybory. Dobrze, że już do przejęcia fotela w Białym Domu pozostało tylko kilka dni, bo gdyby sprawa się przedłużała, to Borysek wysłał by ich jeszcze kilka. Powodem tego drugiego były oczywiście powtórne gratulacje, ale też złote myśli przewodniczącego Platformy Obywatelskiej odnośnie wydarzeń w Waszyngtonie. Wydarzenia wydarzeniami, ale warto też pożalić się na podobieństwa w Europie i oczywiście w Polsce. Biedny ten Biden, bo za chwilkę przyjdzie mu ocierać łzy Boryska po np. włamaniu do Domu Towarowego lub zalaniu ulicy w Nowym Jorku. Wszak Borys nie wyrzeknie się prawa do ćwiczenia się w sztuce epistolarnej i kolejnego gołębia pocztowego wyśle, zapewniając prezydenta USA, że w Europie i Polsce też takie przypadki się zdarzają. Oczywiście zapewni też głowę amerykańskiego państwa, że dopóki on będzie przewodniczącym PO, a Biden jego kumplem, to amerykańskiemu społeczeństwu włos z głowy nie spadnie.

  Dzisiaj poseł Budka puszcza wodze fantazji w swym wpisie na twitterowym koncie. Taka oto prawda objawiona z tego wpisu płynie: „1235 osób zaszczepionych w ciągu ostatniej doby. To pokazuje, że rządzący Polska to grupa przypadkowych ludzi, którzy są dowodem absolutnej amatorszczyzny. Gdy przychodzi do realizacji podstawowych zadań państwa, wywieszają białą flagę. Czas się obudzić Panie Premierze! #patowładza”. Zastanawiamy się, czy Budka poprzestanie na biadoleniu, czy też może jakiś złoty pomysł podsunie rządzącym na sugerowane przez niego lenistwo personelu medycznego, robiącego wkłucia w mięsień. Może jednak przewodniczący Budka powinien kolejny list do Bidena napisać ze skargą na opieszałość w szczepieniu Polaków?

  A jaką wrażliwość na wpis naszego bohatera wykazują obserwujący go internauci? Liczyliśmy na jakieś słowa poparcia, a tu wpisy takie jak ten: „Odezwał się przypadkowy przewodniczący partii z zaufaniem na poziomie piwa bezalkoholowego”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap