back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Skuteczność Kukiza. Czy po burzy przyjdzie flauta?

  Gdyby chciało nam się policzyć ilu posłów ma Paweł Kukiz, to nie zajęłoby nam to zbyt wiele czasu. Jednak, to nie ilość a jakość się liczy. Mieć trzech posłów i wdrażać swój program wyborczy, to wyjątkowa umiejętność. Nie jeden dyplomata chętnie uczyłby się od Pawła Kukiza. Idzie mu nie najgorzej. Nie najgorzej nie tylko w tym względzie.

  Jak się okazuje Paweł Kukiz ma dużo większą siłę sprawczą. Zaproszony przez redaktora Mazurka na poranną pogawędkę w radiu RMF FM, Paweł Kukiz wspomniał o pewnej dobrze znanej dziennikarce. Coś tam napomknął o jej związku z pewnym opozycyjnym politykiem, wtrącił coś o jej wysublimowanych kubkach smakowych i od razu jest efekt jego wynurzeń.

  Katarzyna Kozłowska, redaktor naczelna „Faktu” i Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny Onet.pl, których podwładną jest dziennikarka, która zdecydowanie jest „ulubienicą” Pawła Kukiza, wystosowali wspólne oświadczenie. „W związku z ostatnimi spekulacjami na temat potencjalnego konfliktu interesów red. Agnieszki Burzyńskiej związanego z jej pracą dziennikarską, zażądaliśmy od niej pełnej transparentności. Do wyjaśnienia wszystkich okoliczności podjęliśmy decyzję o zawieszeniu red. Agnieszki Burzyńskiej we wszelkich działaniach dziennikarskich ”.Sama zainteresowana na twitterowym koncie napisała: „Uwielbiam burze i sztormy bo potem jest flauta :)”.

  Kolejny raz okazało się, że mało to nie znaczy nieskutecznie. Każdemu politykowi radzimy korepetycje u Pawła Kukiza.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap