back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Słowa księcia Czartoryskiego ciągle aktualne

  „W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie” – te słowa księcia Adama Czartoryskiego są ciągle aktualne. Nie dotyczy to tylko partii. Dotyczy to społeczeństwa ogólnie rozumianego, jednocześnie będącego pod wpływem kierunków, które wyznaczają im partie, na które głosują.

  Przedstawicielami tej grupy, która pod wpływem opozycji zrobi wszystko, by osłabić Polskę są niejacy Karolina Wigura i Jarosław Kuisz. Ta dwójka imbecyli napisała do New York Times paszkwil na Polskę, sugerując, że USA powinny ograniczyć wsparcie finansowe dla polskiego wojska, bo Polska jest „autorytarna”. Za nic mają fakt, ze za polską granicą wschodnią toczy się regularna wojna. W czerech literach mają fakt, że Polska jest zagrożona, a wycofanie wsparcia finansowego dla polskiej armii byłoby dla Putina, jak otwarte szlabany na przejściach granicznych. Czym się kierowali? Tym, ze opozycja od wielu miesięcy stosuje ten sam schemat donosząc na Polskę, gdzie się tylko da, blokując pieniądze z KPO i osłabiając polski wymiar sprawiedliwości.

  Gdyby na scenie opozycyjnej funkcjonowała nadal Polska Partia Przyjaciół Piwa, to zastanawialibyśmy się, czy ta dwójka nie była pod ich wpływem, a właściwie pod wpływem znaku towarowego zawartego w nazwie partii.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap