back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Sondażownie pójdą siedzieć

  Wczoraj biedny Kantar sam ukręcił sobie linę na stryczek. Tylko dzięki temu, że w Polsce nie obowiązuje kara śmierci, uda im się uniknąć zakończenia żywota na szafocie. Jednak nie ma wątpliwości, że będzie siedział, jak i dzisiejsza sondażownia, czyli Research Partner.

  Kantar nie jest litościwy dla Tuska i jego paczki z Koalicji Obywatelskiej. Prawo i Sprawiedliwość w najnowszym badaniu tej pracowni może liczyć na 37%, a Koalicja Obywatelska na 31%. Trochę gorzej maja się także inne ugrupowania opozycyjne. Trzecia Droga cieszy się poparciem 8% badanych, a Lewica 6%. Zadowolona może być Konfederacja, na która głos chce oddać 9%. Takie wyniki nie wróżą niczego dobrego dla Kantaru, dlatego internauci wieszcza im niedaleką przyszłość za kratami.

  Na co ma zatem liczyć Research Partner. Według ich badań PiS cieszy się poparciem 38,5%, a Koalicja Obywatelska 29,5%. Jeśli Ministerstwo Sprawiedliwości przyjdzie w udziale Trzeciej Drogi, to mogą odetchnąć. Być może za te 11,2 % nie skończą z wyrokiem dożywocia, a jedynie 25 lat odsiadki.

  Ku przestrodze sondażowniom: Nie publikujcie już badań, bo spowodujecie przywrócenie kary śmierci, a tego byśmy nie chcieli.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap