środa, 6 lipca, 2022
spot_img
More

  Najnowsze

  Spisek w trosce o zdrowie Obywatela

  W dobie pandemii ludzie zapadają na depresję. Obostrzenia, które każą nam przebywać w nieustającej kwarantannie mogą spowodować uszczerbki na zdrowiu psychicznym. Do szybszego przejścia w stan napięcia psychicznego mógłby nas wprowadzić pewien niezrozumiały schemat życia politycznego.

  W związku z tym politycy wszystkich opcji postanowili nie narażać Polaków na szok i zachowywać utarty standard sporów politycznych. Sprzeczają się zatem w sejmie, senacie, mediach i na portalach społecznościowych, aby jak najdłużej pozostawić Polaków w poczuciu psychicznego bezpieczeństwa.

  Nie docenili nas jednak. Gdy pozostawiono nas zamkniętych w domostwach nie wzięto pod uwagę, że metraże mieszkań i domów się nie zwiększają i sprzątanie kiedyś się skończy. Skończy się ostatni sezon ulubionego serialu na Netflixie, a książek też brak, bo księgarnie zamknięte, a te internetowe terminy dostawy mają na czerwiec. Co zatem robi Polak? Szpera w internecie i nawet TV Parlament ogląda szukając sposobu na zabicie nudów.

  Tak zatem pewien uważny oglądacz wzmiankowanej telewizji odkrył spisek polityków. Okazało się bowiem, że te spory w sejmie o tarczę i wybory to tzw. ściema. Jak się okazało poseł Budka i poseł Kosiniak Kamysz w trosce o zdrowie psychiczne Polaków stali się wasalami Prezesa Kaczyńskiego. Na tajnej naradzie panowie ustalili, że mimo iż rozwiązania rządowe są bardzo dobre, to nie można narodu szokować i szefowie PO oraz PSL będą zachowywali polską naturalność polityczną i kontestowali wszystko, co zaproponuje partia rządząca. Prezes Kaczyński zaś ma zachowywać całkowitą obojętność, a jak będzie za słodko, to sprowokować np brakiem maseczki i rękawiczek podczas obrad Sejmu.

  Wszystko toczyło się idealnie do czasu, gdy natrętny oglądacz TV Parlament zasiadł przed ekran. Wyszedł brak profesjonalizmu naszych bohaterów Borysa i Władka, którzy z uwagi na zamknięcie restauracji i brak ośmiorniczek na talerzach postanowili o Tarczy Antykryzysowej porozmawiać w cieniu filaru Sali sejmowej. Cały misterny plan runął. Panowie chwalili rozwiązania tarczy, telewizja nagrywała, a nasz oglądacz wytrzeszczał oczy i wyostrzał słuch.

  No cóż mleko się rozlało. Teraz można się spodziewać epidemii zapadania na choroby psychiczne. Bo co Polacy mają z tą wiedzą zrobić? Jak przeżyć ład w polityce? O czym rozmawiać z rodziną przy świątecznym telefonie, jak nie ma żadnego konfliktu politycznego.

  My na wszelki wypadek lecimy do apteki. Może uda nam się jeszcze kupić jakiś nervosol lub inny podobny specyfik na zbliżającą się pandemię.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap