niedziela, 2 października, 2022
spot_img
More

  Najnowsze

  Święto Myszki Miki

  Właściwie codziennie ten, kto korzysta z google może zaczerpnąć wiedzę, komu w danym dniu należy złożyć życzenia, kogo upamiętnić. Nie mamy nic przeciwko temu. Czemu nie pamiętać o tych co są chorzy na autyzm lub cukrzycę, o górnikach czy hutnikach, a nawet o Myszce Miki, która dla tych co jeszcze nie wkuli tej daty na pamięć obchodzi swoje święto 18 listopada.

  Wybiórczo o różnych świętach pamiętają politycy. Pamiętają o tych, którzy wpisują się w ich polityczną układankę i chętnie by te środowiska wykorzystali dla swoich partykularnych interesów. Wczorajsze święto postanowił wykorzystać Borys Budka i na twitterowym koncie napisał: „Dziś Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii. To okazja, by przypomnieć, jak wiele osób jest piętnowanych i dyskryminowanych z powodu ich uczuć. Szacunek dla drugiego człowieka powinien łączyć nas wszystkich. Pamiętajmy o tym każdego dnia.”.

  Z tym szacunkiem do drugiego człowieka, to pan przewodniczący chyba „pojechał”. Jak wielki jest on w samym Budce mieliśmy okazję przekonać się w ostatnich dwóch dniach, gdy bez podania przyczyny, wyrzucił z szeregów partii dwóch jego wieloletnich członków. Członków bardzo zasłużonych, parlamentarzystów, byłych ministrów. Wyrzucił w ramach, jak to określił rzecznik PO Grabiec, w ramach wiosennych porządków. Szacunek przejawia pan Budka także w stosunku do tych, którzy wygrali w demokratycznych wyborach, a Budkowy szacunek, to radość z tortu urodzinowego z gwiazdkami ułożonymi w skrót je**ć PiS.

  Ci, do których kierowane były życzenia Budki też zauważyli jego galopującą hipokryzję i tak komentują jego wpis: „Powinien Pan zacząć od przeprosin za to, że Platforma nie zrobiła w temacie praw osób LGBT kompletnie nic. Nie kiwnęliście palcem, żeby poprawić sytuację i skończyć z prawną dyskryminacją. Pieprzcie się.” Nawiązują także do środowisk związanych z panem Budką: „To w waszych środowiskach prześladują homoseksualnych. Przypomnę jak w TVN zwracają się do pracowników. „Spie***laj pedale”.

  Do życzeń Budki postanowił się także odnieść w komentarzu Waldemar Kuczyński, były minister i doradca w rządzie Tadeusza Mazowieckiego. Ten komentarz, to takie skarcenie małego chłopca, który z dnia na dzień jest coraz bardziej zagubiony. Kuczyński pisze: „Panie pośle, takie wzniosłe homilie księdza miałyby jakieś znaczenie, ale z ust polityka brzmią, jak napuszone kukuryku, jacy to my jesteśmy na czasie. Niech pan zmieni twitwritera, albo sam szuka nowego, nie ogranego słownika. Dobrze życzę.”

  Panie Budka, my panu przypomnimy o 18 listopada, gdy to Myszka Miki staruszka będzie obchodziła swoje święto. Będziemy oczekiwali życzeń opartych na szacunku do emerytki, która nadal pracuje, ciesząc nasze oczy na ekranach, zgodnie z kierunkiem Pana partii. Jakiś złośliwy Disneyowski Budka postanowił bowiem podnieść wiek emerytalny do nieskończoności.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap