czwartek, 8 grudnia, 2022
spot_img
More

  Najnowsze

  Szczepienia w igloo

  Szczepionki przyjechały. Rozpoczęto szczepienia w grupach ryzyka. Wszystko idzie bez zakłóceń. Hm, czy oby na pewno bez zakłóceń? Wg polityków Lewicy nie. Lewica przy okazji szczepień chce zbić jakiś kapitał tylko my za bardzo nie wiemy, jaki?

  Gdy marszałkowie sejmu i senatu, ponad podziałami politycznymi, planują jutro wspólnie poddać się szczepieniu, Lewica ma pytania do premiera Morawieckiego i ministra Dworczyka o kampanię reklamową dotyczącą szczepień. Nie mamy pojęcia z jakich portali społecznościowych korzystają politycy Lewicy, a może już wszystkich zablokowali, bo umknęły im rządowe kampanie na Twitterze i Facebooku. Pomijając banery reklamowe wydawać by się mogło, że Lewica zamiast zawracać głowę rządzącym mogłaby włączyć się sama z siebie w kampanię, podobnie jak to czynią marszałkowie Grodzki i Karczewski, a także politycy PSL, Władysław Kosiniak-Kamysz i Piotr Zgorzelski.

  Lewica pyta o tygodniowe plany szczepień. Faktycznie bez takich planów poseł Gawkowski nie będzie wiedział kiedy poddać się toalecie żeby ramię nie było pokryte kurzem. Rozumiemy, że zgodnie z życzeniem Lewicy minister Dworczyk powinien podać panu Gawkowskiemu dzień, godzinę, minutę i sekundy, w których ciecz z fiolki przeniknie do organizmu pana posła. Bez tej wiedzy posłowi może umknąć kolejka.

  Posłom Lewicy brakuje wiedzy, jak będą przebiegały szczepienia w małych miejscowościach. Wiedza o punktach szczepień, zespołach wyjazdowych, ewentualnym dowozie pacjentów przez skorą do pomocy straż pożarną to zdecydowanie za mało. Zapewne politykom Lewicy chodzi o te wioski, które są sparaliżowane przez opady śniegu i nawet renifery tam nie dotrą. Podpowiadamy Lewicy, że w związku z tym pytaniem powinni zwrócić się o odpowiedź do rządu Finlandii.

  My jesteśmy za tym, aby ten rządowy bałagan, wg posłów Lewicy, trwał jak najdłużej. Prosimy także premiera i ministra Dworczyka, aby kartkę z pytaniami od lewicowych polityków udało im się zgubić, a wtedy program szczepień przebiegnie bez zakłóceń. Posłom Lewicy zaś podpowiadamy, że funkcjonuje w wirtualnym świecie coś takiego jak strona Ministerstwa Zdrowia, gdzie szybko znajdą odpowiedzi na swoje pytania.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap