back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Szklanej” afery ciąg dalszy

  Szklana afera zatacza dalsze kręgi. Ciągnie się, jak guma do żucia i to ta przeżuta już na milion sposobów i pozbawiona miętowego lub owocowego smaku. Naparzają się wszyscy. Daukszewicz z Jaconiem, żona Daukszewicza z internautami, redaktor Lis z aktywistkami, dziennikarze opozycji z dziennikarzami również opozycji.

  Wczoraj był zmasowany atak na Jaconia i jego czteroliterowe aktywistki, dzisiaj łupnia dostaje Daukszewicz i jego waleczna żona. Dominiska Długosz, dziennikarka Newsweeka pisze na TT: „To co właśnie zrobił Piotrowi Jaconiowi Krzysztof Daukszewicz jest niebywałe paskudne. Najpierw zachował się jak najgorszy dziaders po czym powiesił się na pluszowym krzyżu obarczając winą osobę, którą skrzywdził. Paskudne. ½” i dodaje: „A te akty solidarności są kompletnie niezrozumiałe. Szkło kontaktowe natomiast jest zupełnie niedzisiejszy formatem, który powinien dawno odejść do lamusa. Nigdy nie było zabawne a ostatnio jest głównie żenujące. Co oczywiście jest moją prywatną opinią. Pozdrawiam.”. Przyklaskują jej inne dziennikarki. Hanna Lis pisze pod postem Długosz: „Pełna zgoda”, a Renata Kim dodaje: „Dziękuję uprzejmie Dominiko Długosz”.

  No cóż my w tym miejscu zacytujemy wszechwiedzącą Katarynę, która na TT, tak skomentowała „szklaną” aferę: „Afera w Szkle Kontaktowym to jedna z głupszych afer ever.”

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap