back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Szkoła marzeń wg Klaudii

  Posłanka Platformy Obywatelskie, Klaudia Jachira podzieliła się dzisiaj z innymi posłami, a także opinią publiczną jej marzeniami, co do systemu edukacji w szkołach. Jaki zakres nauczania powinien być wprowadzony wg posłanki Jachiry?

  Najlepiej gdyby już w klasie zerowej dzieciaki robiły prawo jazdy. W klasie pierwszej preferowane jest nauczanie jaki wziąć kredyt, który jest opłacalny. Druga klasa to nauczanie jak kupić lub sprzedać mieszkanie lub samochód. Jak już podstawy ekonomii młody człowiek ma za sobą, to w trzeciej klasie nauczyciel wpoi mu zasady oszczędzania. Po nauczaniu początkowym przychodzi kolej na wykłady prowadzone przez Martę Lempart, bo młodzież wg Jachiry powinna nauczyć się odważnego wyrażania własnych myśli. W dalszej części nauczania będzie prawo podatkowe i podstawy ekologii. Język polski czy historia są zbyteczne, no chyba, że na historii będzie wkuwanie życiorysu najsłynniejszej polskiej teściowej.

  Że internet “rży”, to mało powiedziane. Czujemy, że wizja jachirowej szkoły przebiła urodziny redaktora Mazurka, i sms-y do Donka od teściowej. Stanisław Żerko pisze na twitterowym koncie: “Pani poseł w swym skeczu brawurowo wykpiła poglądy przeciętnego platformerskiego półinteligenta. Chapeau bas.” “A czytać musi umieć, czy niekoniecznie?” – pyta inny uczestnik twittera.

  A nam się marzy taki parlament, gdzie nie będzie zasiadała żadna aktoreczka, której najlepsza rolą było kilkusekundowe pojawianie się na ekranie w czwartoplanowej roli, a obecnie ma wpływ na legislację mojego kraju.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap