back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Szostak już krzyczy dla Lewicy

  Pewne jest jedno. Krzyk pani Szostak jest dłuższy niż trwała jej kariera w Koalicji Obywatelskiej. „Zarząd Krajowy podjął taką decyzję jednogłośnie. Była to decyzja Zarządu, która nie wymaga uzasadnienia.” – powiedział mediom Borys Budka, a prawdziwa prezydent Małgorzata Kidawa-Błońska postanowiła podać uzasadnienie i zadziwiła. „Pani Jana Szostak już nie jest na liście KO. nasze stanowisko w tej sprawie jest jasne. Mamy pakiet dla kobiet, przeprowadzimy to. Jednak polityka to nie są happeningi, to jest bardzo poważna sprawa i słowa, które się mówi mają bardzo duże znaczenie” – powiedziała Kidawa-Błońska. To znaczy, że Szostak z KO wyleciała za darcie ryja, a nie za to, co ten ryj wygadywał podczas wywiadu dla onet.pl, czyli aborcja na życzenie do końca trwania ciąży.

  Choć uzasadnienie KO jest idiotyczne, to myśleliśmy, że pani Szostak nie będzie już zaprzątała naszej głowy swoim programem do końca kampanii wyborczej. Nic bardziej mylnego. Panią Szostak już przytulają politycy Lewicy. „Będziemy dumni jeśli się zgodzi” – powiedział Robert Biedroń, a Maciej Gdula na twitterowym koncie napisał: „Mam nadzieję, że Jana Szostak mimo wszystko będzie wspierać opozycję w tej kampanii i przyczyni się do jej zwycięstwa!”.

  Tak zatem, jak już człowiek myśli, że jedna partia opozycyjna normalnieje, to podwójną głupotą wyróżnia się druga. I tak w kółko.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap