back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Sztabowcy w popisowych rolach

  Byli samorządowcy, przedsiębiorcy, to teraz czas na ekspertów z dziedziny ochrony zdrowia. Kandydatka Kidawa organizuje kolejną wideokonferencję. Pani poseł ma ładną bluzkę i robi podobnie ładne miny. Atmosfera, jak na operatywce u pierwszego sekretarza. Oczy i uszy widzów przykuwa jeden z ekspertów Bartosz Arłukowicz. Czy tylko nam się wydaje, że jest to szef kampanii kandydatki? Nie, to zapewne jakaś jego nędzna podróbka. Przecież pani marszałek nie zaryzykowałaby obecności w okienku Bartosza, który jako „ekspert” (minister) ds ochrony zdrowia wygłaszał takie opinie: „Mówię: chłopie. ku..a, masz tych szpitali co drugą ulicę. Zamknij cztery i przyjdź po 200 baniek, a nie po miliard”.

  Zaznajamiamy się z opiniami ekspertów, którzy wydawać by się mogło byli żywcem z pewnej komercyjnej stacji telewizyjnej. Zgodzić się możemy z poglądem, że trzeba się izolować i utrzymywać kwarantannę. Tu znowu jakaś niezręczność, którą odnotowaliśmy. Jeden z członków sztabu marszałkini, prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski chyba nie do końca zrozumiał definicję izolacji. Być może nie zdążył się jeszcze przysłuchać opiniom ekspertów i wprowadził weekendowy rozkład jazdy komunikacji miejskiej w Warszawie. Tak zatem Ci mieszkańcy stolicy, którzy nie mogą pracować z domu i muszą dojechać do pracy tłoczą się w autobusach i tramwajach, przekazując sobie wirusa, jak znak pokoju. No cóż być może Prezydent, jako i my do roboty przed komputer siada i co mu tam, że ludziska wespół w zespół z bakterią drogę do pracy przemierzają. Tak zatem po warszawskich ulicach w godzinach szczytu przemieszczają się nie jeden, a całe stada „koni trojańskich”, których zawartość może wkrótce spowodować zdobycie stolicy i jej zamknięcie.

  Widać dzień bez video przekazu dniem straconym i aż boimy się pomyśleć z kim jeszcze spotka się nasza bohaterka. Ponoć najbardziej dotkliwie odczuwają kryzys przedstawicielki najstarszego zawodu świata. Pani Małgosiu, tak z uwagi chociażby na “solidarność jajników” należałoby się pochylić nad losem tych dam. Może ma już pani jakieś ciekawe rozwiązania dla zadośćuczynienia paniom strat?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap