back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Taki to mamy Mundial

  W Polsce wszystko kręci się wokół piłki nożnej. W końcu mamy Mistrzostwa Świata w Katarze. Człowiek zasiada wczesnym popołudniem przed TV i ogląda mecze. Piłka, piłka, piłka, nawet na zrobienie kawy czy kanapki szkoda czasu, a szanowna małżonka oburzona brakiem ulubionych seriali tureckich strajkuje.

  W przerwach rzut okiem na wiadomości w internecie, a tam też tylko piłka, piłka, piłka. Działaczka Partii Razem żali się, że Robert Lewandowski wpłacił na Centrum Zdrowia Dziecka pół bańki. Dla działaczki, to zbyt mało. Internauci ją już prawie zjedli na żywca, ale działaczka wiedziała przecież co robi. Od dziś wszyscy w Polsce znają już jej nazwisko, dlatego my nie będziemy robili jej dalszej reklamy. W przerwie pomiędzy kolejną kopaniną na katarskich boiskach informacja od CBA, które właśnie zatrzymało pewnego działacza piłkarskiego oraz byłego zastępcę Sekretarza Generalnego PZPN. Za tym drugim wstawił się już Zbigniew Boniek, który zapewne także w przerwach między meczami napisał na TT: „Maciek? Uczciwy, porządny, kompetentny, profesjonalny, szczery, ambitny. Dla mnie to pomyłka”.

  Taki to mamy mundial.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap