back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Tęczowe świadectwa Hołowni

  NIE! NIE! NIE! Koniec z tą kampanią. Jeszcze chwilka i liderzy naszej opozycji obiecają nam, że po wyborach parlamentarnych, gdy oni dojdą do władzy w szkole zamiast polskiego językiem nauczania będzie norweski, świętami narodowymi będą Walentynki i Dzień Płetwonurka, a premierem zostanie jednooki Olaf Scholz. Już dosyć z tym cyrkiem przedwyborczym i obietnicami!

  Skąd to nasze poruszenie? Ano stąd, że chwytajacy się gałęzi Hołownia, którego Trzecia Droga szoruje po dnie na rozpoczęciu nowego roku szkolenego w Białymstoku powiedział: „Zlikwidujemy czerwone paski na świadectwie. Będą paski różnokolorowe”. Pomijamy jego odwagę, że takie deklaracje składa w województwie, gdzie od lat wygrywa Prawo i Sprawiedliwość. A może nie powinnismy pomijać, bo deklarujac tęczowe paski na świadectwach w województwie podlaskim, Hołownia chciał już zakończyć swój parszywy żywot. Parszywy w kontekście słupków sondażowych. Tęczowe świadectwa w polskim nauczaniu to najgłupsza z obietnic przedwyborczych, jaką nasze uszy usłyszały. Jak to się ma do narodowego szkolnictwa. Czy my po wyborach zmienimy nację? A może histeryzujemy. Przecież Hołownia mógł obiecać, że po wyborach wrócą kozie ławki, klęczenie na grochu lub lanie linijką po łapach, jak to było za komuny.

  Internauci komentują i podrzucają Hołowni inne pomysły. Internauta Adam Kowalski pisze: „Zamiast ławek proponuję leżanki i pornosy na suficie. Żadnych świadectw, ocen i klasówek, róbta co chceta. Nauczyciel jak się spóźni z kanapkami i napojami na lekcję zostaje w kozie”. Barbara dodaje: A likwidacją ocen bo stresują? A chodzenie tylko na te przedmioty co interesują? A nauka prania jak Finlandii? A jak jest już postulowana samoocena z zachowania to czego nie samonauczanie? A czy szkoła nie może być na podwórku, w parku czy kawiarni gdzie jest dobra atmosfera. Luzik, przyjemność i zabawa to nowe wytyczne dla przewietrzonej szkoły tego Szymka z maturą i jakimi studiami?”.

  Panie Hołownia, może zamiast do Sejmu najpierw wizyta w psychiatryku?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: dorzeczy.pl

  photo: twitter.com/dorzeczy.pl

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap