back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Telefon zaufania MON

  Władek „Tygrys” Kosiniak-Kamysz został Ministrem Obrony Narodowej. Zastanawiamy się jakim kluczem szedł Tusk, gdy ten manewr wymyślił, by lekarza zrobić szefem MON. Może to z uwagi na przydomek „Tygrys”. Waleczny, jak tygrys, albo tygrys, jak wojskowy wóz bojowy, albo tygrys przyczajony i jak się go kijem nie trąci, to nie zaatakuje. Na razie, to Tygrysowi złamano kręgosłup i podjęto decyzje, które biły w deklaracje składane wyborcom przez Tygrysa. Być może potrzebna już jest mu nawet pomoc, bo o takowej zaczął myśleć dla swoich podwładnych.

  Z czego zapamiętamy nowego Ministra Obrony Narodowej Władka „Tygrysa”? Najpewniej z tego, że to z jego inicjatywy powstał Telefon Zaufania dla Żołnierzy Wojska Polskiego. „Podjąłem decyzję o pilnym utworzeniu w MON telefonu zaufania dla Żołnierzy Wojska Polskiego. Będzie tam udzielana pomoc, porady i wszechstronne wsparcie, także psychologiczne dla tych, którzy będą tego potrzebować. Takie działanie jest dla mnie niezwykle ważne.” – pisze Tygrys na platformie „X” i zapewne, jako pierwszy zwierza się telefonikowi ze swoich rozczarowań koalicjantem. Pomoc psychologiczna już jedzie na rozżarzonym do czerwoności sygnale.

  Internauci pojęli szybko, komu ten telefon zaufania i porady psychologiczne będą potrzebne w pierwszej kolejności i odpowiadają Tygrysowi w komentarzach do wpisu: „Zapewne myślisz, że w swoim świecie jesteś „bogiem”. Dlatego udaj się do lekarza i przyjmij poradę psychologiczną.”, „Jak tak dalej pójdzie, kiedy ruski nas napadnie linia będzie przeciążona. Będziesz chłopie jednym z tych liści, po który nikt się nie schyli.”, „Czyli jesteś ministrem od miesiąca i jak na razie nie załatwiłeś dla armii ani pół radiostacji, ani pół karabinu, ani pół czołgu, ale telefon załatwiłeś!!! Sukces Tygrysku!!!”, „Panie Władku, czy na pańskiej skali kompromitacji i ośmieszenia jest jakaś górna granica?”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap