back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „To Kabaret”

  Upłynęło 20 lat. Jubileusz obchodzi Platforma Obywatelska. 20 lat temu na platformę wkroczyło trzech tenorów: Płażyński, Olechowski i Tusk. Lata biegły, a kadry się kurczyły. Płażyński odszedł i zasilił Prawo i Sprawiedliwość. Olechowski rozchorował się i oddał przywództwo w partii Tuskowi licząc, że młodszy kolega podzieli się zadaniami. Nic takiego jednak się nie wydarzyło, zatem Olechowski też spakował walizkę i się z PO oddalił. Jednak, jak na człowieka z wygórowanym ego z pewnością jest dumny, że był pierwszą ofiarą Tuska. Platforma Tuska, to czas wycinania: Olechowski, Piskorski, Gilowska, Rokita. Nie udało się ze Schetyną, bo wydarzyła się ucieczka do Brukseli. Platforma Schetyny, to „totalna opozycja”, a Platforma Budki, to kabaret i ucieczki do stowarzyszenia Polska 2050.

  Borys Budka z okazji jubileuszu swojej formacji nadal nas bawi. Czytamy wpis przewodniczącego PO na twitterowym koncie i mięśnie brzucha odmawiają posłuszeństwa. Wpis, to podziękowania dla członków PO: „Chcę Wam podziękować za wszystko, co udało nam się razem dokonać przez ostatnie 20 lat. Zmieniliśmy Polskę, podnieśliśmy poziom życia Polaków, dokonaliśmy przełomowej modernizacji infrastrukturalnej, wzmocniliśmy samorządy. Wspólnie zbudujemy bezpieczną Polskę na kolejne 20 lat.”.

  Dokonać Platformie Obywatelskiej rzeczywiście się udało. Udało się podnieść wiek emerytalny do 75 roku życia. Udało się ustalić stawkę 5 PLN za godzinę harówki rodaków. Udało się uwłaszczyć na majątku narodowym. Podniosła PO poziom życia Polaków, jak najbardziej, to te dwa miliony, które za rządów PO-PSL wyjechały za granicę. Podniósł się poziom podniebień Polaków, o czym można było się przekonać śledząc menu z „Sowa i Przyjaciele”. Setki kilometrów dróg zostało zbudowanych, ale na Ukrainie, bo tylko tam pan „Zegarek” miał realny wpływ na przetargi, ale jest to zdecydowany sukces PO. Tylko nasi sąsiedzi zza wschodniej granicy mają odmienne zdanie. Wzmocniła PO także samorządy wielomilionowymi ich długami.

  Ubawił pan Budka obserwujących jego konto. Zgadzamy się z ich opinią, że świętowanie jubileuszu już długo przed wpisem się zaczęło i o jeden głębszy było za dużo.

  My z życzeniami zanucimy piosenkę Lizy Minnelli z filmu „Kabaret”: „Odłóż robótkę, książkę i miotłę Czas na przerwę odpoczynek/wakacje Życie to kabaret, stary kolego Przyjdź do Kabaretu”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap