back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  TOK FM zawiesza Lisa. Co powie w piątek Jacek Żakowski?

  Dla tych wszystkich nieprzekonanych o winie redaktora naczelnego Tomasza Lisa polecamy pod rozwagę fakt, że radio „TOK FM” postanowiło nie zapraszać Lisa na piątkowe pogawędki o bieżącej sytuacji politycznej. To w nim na świeżo Tomek tłumaczył się z faktów ustalonych przez dziennikarza „Wirtualnej Polski”, Szymona Jadczaka.

  Siedząc jak na gorącym krześle, wiercąc się i kręcąc pan Tomek mówił do zebranych w studio i słuchaczy przed odbiornikami: „To zestaw półprawd, ćwierćprawd, rozdmuchanych, poprzekręcanych, opartych na zeznaniach dwóch osób, które według mnie zasadnie usunąłem z redakcji. Dziś zrobiłbym to samo. Nie chcę tego zbyt ekstensywnie komentować, bo nadmierne komentowanie bzdur tylko je nobilituje”. Anna Maria Żukowska, posłanka Lewicy była świadkiem nie tylko tłumaczeń, ale także ADHD Lisa, gdy wypowiadał te słowa i napisała na Twitterze: „Bardzo zabawne, hehe, pośmiejmy się z ofiar. Jeszcze coś o molestowaniu Pan dopisze, hehe, wesoło jest.”

  Władze radia „TOK FM” chyba nie podzieliły pewności Tomasza Lisa, bo zawieszenie stało się faktem. Ponoć w porozumieniu z gospodarzem programu Jackiem Żakowskim postanowiły zawiesić Lisa do czasu wyjaśnienia zarzutów mu stawianych przez byłych podopiecznych. Jacek Żakowski z faktu ma się wytłumaczyć podczas piątkowej audycji. Czekamy zatem z utęsknieniem, co też pan Jacek będzie miał nam słuchaczom do powiedzenia. Wcześniej bowiem twierdził: „Tomek Lis przychodził do mnie, kiedy prowadził „Fakty” w TVN, kiedy prowadził „Wydarzenia” w Polsacie, jak wywalili go z Telewizji Polskiej i kiedy odchodził z „Wprost”. Chcę przez to powiedzieć, że nasz związek jest dużo poważniejszy niż praca. Oczywiście więc, że będzie do mnie przychodził także i teraz, przecież będzie w dalszym ciągu Lisem.”

  Podsumujemy to zdarzenie cytatem z Rafała Ziemkiewicza, który na TT napisał: „Szkoda, akurat wreszcie mogło zacząć być ciekawie”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: wirtualne media, twitter.com

  photo: TOK FM

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap