back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Tragedia w Zielonej Górze, a Tusk odklejony od rzeczywistości

  W Zielonej Górze wydarzyła się tragedia. Płoną nielegalne wysypiska, składowiska rakotwórczych odpadów. Przy okazji Donald Tusk wykorzystuje te tragedię, by zaatakować polskie służby. Tusk pisze na TT: „Smród płonących odpadów w Zielonej Górze. Smród setek bezkarnych nielegalnych składowisk. Smród pisowskiej korupcji w całej Polsce. Kaczyński i Sasin na pikniku.” Czy oby do odpowiednich osób zwraca się Tusk. Mamy ogromne wątpliwości. To starosta z Platformy Obywatelskiej wydał pozwolenie na składowisko. Prezydent miasta Zielona Góra niejaki Kubicki, także związany z Platformą Obywatelską przez wiele lat nie poradził sobie z utylizacją. Jakim jest człowiekiem Kubicki może świadczyć jego wpis w mediach społecznościowych po wybuchu pandemii koronawirusa. W swoim wpisie przekonywał, że pandemia, to międzynarodowy spisek.

  Jeśli Tuskowi umknęło cos jeszcze, to może warto przypomnieć, że tuż po ujawnieniu pożaru w trybie pilnym odbyła się narada premiera Morawieckiego z wicepremierem Kaczyńskim, ministrem Hoffmannem i przedstawicielami MSWiA, MKiS i wojewodą lubuskim. Zebrał się także sztab kryzysowy, a minister Moskwa pisała na TT: „Jestem na miejscu akcji gaśniczej składowiska odpadów niebezpiecznych w Zielonej Górze. Odebrałam meldunek od służb. Na miejscu jest 200 strażaków, 64 wozy. Nie ma ryzyka dalszego rozprzestrzenienia się pożaru. Żadne z ujęć wody nie jest zanieczyszczone. Dotychczasowe pomiary jakości powietrza nie wskazują przekroczeń. Nikt nie został poszkodowany. Służby pracują całą noc. Jutro rano sztab kryzysowy”.

  Tuskowi postanowił na TT odpowiedzieć Mateusz Morawiecki. „Obrzydliwe. Kuglarz z PO – Partii Oszustów nawet pożar chce wykorzystać do swego czarnego PR. Wykorzystają każde nieszczęście, żeby skłócić Polaków. Smród kłamstwa powrócił do Polski razem z Tuskiem. Państwo Polskie od soboty walczy z pożarem i jego skutkami. Dziękuję służbom za wspaniałą pracę, a Polakom za zachowanie spokoju!” – napisał premier.

  Panie Tusk, pomyśl, zapytaj mądrzejszych zanim coś napiszesz.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap