back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Trójpodział władzy

  No i stało się. Musiało kiedyś, choć my nie wierzyliśmy, że to kiedyś nastąpi. Dzisiaj przytaczamy news z Gazety Wyborczej, jako wiarygodnego źródła. Dziennikarz gazety, Jacek Gądek na twitterowym koncie napisał: „Możliwe zmiany w statucie Platformy Obywatelskiej, aby stworzyć dla Donalda Tuska przywódcze, a nie tylko honorowe miejsce we władzach partii @gazeta_news”.

  Nie, to nie jest żart i nieprawdziwe są spekulacje, że redaktor Gądek zaczął współpracować z Tygodnikiem „NIE”, który słynie z zatrzymania czasu na dacie 1 kwietnia. Pan Gądek i jego gazeta, to nieformalny organ prasowy Platformy Obywatelskiej, zatem informację musimy traktować piekielnie poważnie. Musimy, choć mięśnie brzucha odmawiają posłuszeństwa.

  My głuszymy wybuchy śmiechu, ale internauci starają się rozebrać tę informację dnia na czynniki pierwsze. Rafał Ziemkiewicz konstatuje: „Jak chciał rządzić, to rządził przy tym statucie bez problemów. Słabe to kuszenie.” Robert Smoktunowicz podpowiada rozwiązanie bardziej realistycznie: „Może SGMU – Syndyk Generalny Masy Upadłościowej?”. Michał Protaziuk, wydawca w onet pyta: „Może Budka pozostanie Przewodniczącym PO, ale Tusk Prezesem PO?”

  My proponujemy jeszcze lepsze rozwiązanie i nie oczekujemy wynagrodzenia. Niech Tusk zostanie kanclerzem, Komorowski królem, Schetyna carem, a Budka błaznem. Wszyscy będą zadowoleni i na swoich stanowiskach.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap