back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Tropią Obajtka, jedzą z ręki politykom PO, a Wroński uważa, że są niezależni

  Spór, a może walka dwóch stronnictw wynikająca ze spadających nakładów Gazety Wyborczej, to dzisiaj temat grzany od rana. Z nagrań spotkania przedstawicieli Spółki Agora i dziennikarzy Gazety Wyborczej wynika, że dwie skonfliktowane strony mają zupełnie inne „przywiązanie” do Gazety Wyborczej. Zarząd spółki pilnuje pieniędzy, a redakcja chce większej kasy, bo m.in tropią prezesa ORLEN Daniela Obajtka

  Chcielibyśmy poznać opinie bohaterów nagrań. Będzie trudno z Michnikiem, bo on nie posiada kont w mediach społecznościowych i mimo tego nigdy nie był przedmiotem drwin opozycyjnych polityków, choć chętnie naśmiewają się z Prezesa Jarosława Kaczyńskiego.

  Na TT jest Paweł Wroński, a tenże wrzutkę TVP Info z nagraniami tak komentuje: „Wręcz przeciwnie. Przedstawiliście idioci z TVP materiał, który udowadnia, że dla GW na pierwszym miejscu są czytelnicy, a dziennikarze gotowi są swojej niezależności bronić przed politykami, a nawet właścicielem – Agorą:) Dziękowania. PS. Teraz jestem dumny ze swojej wypowiedzi”. Nie czytamy, bo przestaliśmy czytać wiele lat temu, dlatego medalu za bohaterstwo panu Wrońskiemu nie przypniemy i musimy się zgodzić z obawami reprezentantów spółki, że jak nie ma czytelników, to kasa się nie zgadza. Co do tej niezależności od polityków, to pan Paweł lekko przestrzelił. Spadki sprzedaży Gazety Wyborczej, to m.in. uzależnienie od polityków PO, co widać chociażby po tropieniu Obajtka.

  Bartosz Wieliński na TT konto ma. Śledzimy zatem najświeższe wrzutki Wielińskiego, ale ten na temat taśm milczy. Jest o handlarzu bronią, o tym, że niby PiS notuje spadki w sondażach i Kaczyński, Kaczyński, Kaczyński. Zatem od Pana Wielińskiego niczego się nie dowiemy oprócz tego, co powiedział w trakcie spotkania. On wzorem Wrońskiego nie będzie udawał, że mu o czytelników chodzi.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna


  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap