czwartek, 8 grudnia, 2022
spot_img
More

  Najnowsze

  Trzaskowski tłumaczy Sikorskiego. Trzaskowskiego tłumaczy Tarczyński

  Politycy opozycji, zwłaszcza Ci z Platformy Obywatelskiej stali się dzisiaj najlepszymi rozwiązywaczami rebusów. Starają się jeden przez drugiego wygrać konkurs na rozwiązanie zagadki wpisu Radosława Sikorskiego. Który brzmiał: “Thank You, USA” i odnoszący się do wycieku gazu z Nord Stream 1 i 2.

  Dla nas wygranym jest Rafał Trzaskowski, Prezydent m. st, Warszawy. Wg Rafcia we wpisie Radzia kryją się: ”Podziękowania Amerykanom na Twitterze, burza medialna. Rozumiem, że podziękowania Amerykanom za to, że ostrzegali nas wszystkich, że niestety infrastruktura może padać celem terrorystów i rzeczywiście wszystkim tym, którzy ostrzegają nas, że coś takiego może się wydarzyć trzeba podziękować”. Wygranym jest dlatego, że jeszcze bardziej skomplikował i nadal nic nie rozumiemy i z przerażeniem myślimy, że tacy ludzie, jak on mogliby rządzić naszym krajem.

  Trudnego zadania przetłumaczenia słów Rafała Trzaskowskiego, podjął się europoseł Dominik Tarczyński. Na Twitterowym koncie napisał: „Przetłumaczę: „Uważam, że ludzie którzy mnie słuchają są idiotami więc mogę opowiadać brednie udając, że w nie wierzę”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna/twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap