back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Tusk dostał na Gwiazdkę lego

  My już wiemy co dostał Donald Tusk od „Gwiazdora” z okazji ubiegłych Świat Bożego Narodzenia. Piszemy od „Gwiazdora”, bo to ten obdarowuje w jego ulubionej Rosji. Donek dostał w podarunku klocki i od razu zrobił z nich pożytek. W mediach społecznościowych już zdążył się pochwalić umiejętnością budowania na przykładzie stacji benzynowej, której właściciel oddaje swój biznes, jako dodatek do hot-doga. Scenka miała odnosić się do sprzedaży Rafinerii Gdańskiej Arabii Saudyjskiej. Przy okazji Tusk zapowiada: „Ja tu dzisiaj nie rozstrzygnę przed państwem, czy to jest tylko głupota, czy to jest wielka korupcja. Ale jednego możecie być pewni. Tak tego nie zostawię”.

  Internauci chyba nie zrozumieli, że Tuskowi chodziło o pochwalenie się prezentem i umiejętnością budowania z klocków, być może nawet przy pomocy wnuków. Potraktowali scenkę poważnie i postanowili przypomnieć Tuskowi pewne historyjki z czasów jego premierostwa. „63% POLAKÓW NIE chce Pana powrotu” – pisze Marianna Schreiber. „Odezwał się spec od uczciwej prywatyzacji. My też tego tak nie zostawimy.” – odpowiada Tuskowi kolejny internauta. „Bzdury Panie Tusk, zero konkretów tylko bezsensowne szczucie. Udowodnił Pan tym filmikiem, że o biznesie i ekonomii nie ma Pan żadnego pojęcia. Za to gestykulacja i zachowanie godne psychopaty.” – pisze pan Bartłomiej. Jedynie jeden z internautów zauważył prawdziwy powód nagrania przez Tuska filmiku i pisze: „też mam taki zestaw lego”.

  Aż strach pomyśleć, co by było na filmiku, gdyby Tusk od „Gwiazdora” otrzymał czołg i zestaw żołnierzyków.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap