back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Tusk obraża wyborców PiS

  Można o nim słodko powiedzieć Mistrzunio. Na tym jednak słowa się miodzik się kończy. Mistrzunio bowiem swoje mistrzostwo zawdzięcza obrażaniu Polaków. Na kontach społecznościowych samej Platformy Obywatelskiej pojawił się filmik, na którym Donald Tusk – mistrzunio – mówi o wyborcach PiS, że są to kanalie, które nie pracują, piją i biją żony. Z kont PO filmik został już usunięty, ale nie usunie się go z pamięci wielu milionów Polaków, nawet tych, co na PiS nie głosują, ale „galopadę” Tuska uznali za bardzo niestosowną i niczym nie uzasadnioną.

  Nie trzeba daleko sięgać w przestrzeń internetową, aby zapoznać się ze słowami Tuska, udostępnianymi obecnie przez konta nie związane z PO. Nie trzeba szukać oburzenia Polaków na jego twierdzenie. Jeden z internautów zwraca się bezpośrednio do Donalda Tuska: „Panie Donald Tusk, nie pamiętam jak smakuje alkohol, dzieci kocham, więc nie biję, a żony nie mam … I wie Pan co, nawet takiego twardego skurczybyka jak ja, przeraża pogarda do Polaków i polskości w Pana głosie. Pan chce przewodzić Polakom i prowadzić Polskę jako Premier ? Przecież Pan nas nienawidzi. Teraz to już jasne … I smutne w sumie.” Są też tacy, którzy poczuli się bardziej urażeni i szukają sprawiedliwości. „Czy jakiś obecny tutaj prawnik odpowie mi na pytanie czy można złożyć prywatny pozew sądowy przeciwko ryżej kanalii, która obraziła mnie, moją rodzinę oraz miliony uczciwych, ciężko pracujących i wychowujących dzieci Polaków?” – napisał na TT pan Wiktor.

  My przyglądamy się panu Jankowi, naszemu recepcjoniście, który głosuje na PiS. Ciężko pracuje na dwóch etatach, bo ma czwórkę dzieci. Na browara z nami nie chodzi, choć wiele razy go zapraszaliśmy. Żonę kocha i szanuje. Jeśli pan Janek choćby chwilę wahał się, czy nie zmienić preferencji wyborczych, to dzisiaj jest już pewny swoich wcześniejszych wyborów.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap