back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Tuska kontakty z Zubkowem

  „Były wicepremier Rosji prosił D. Tuska by ten zabiegał o gazowe interesy Rosji w UE. Nie wiem czy zabiegał, ale takich próśb nie kieruje się do przypadkowych osób” – Napisał Marcin Dobski dziennikarz ‘Salon24” na twitterowym koncie i udostępnił wpis ministra Waldemara Budy, który, jako załącznik dodał zdjęcia skandalicznego dokumentu.

  Waldemar Buda opatrzył swój post takim komentarzem: „Kolejny skandaliczny dokument: Zubkow – b. wicepremier Rosji i szef RN Gazpromu prosił Tuska by ten zabiegał o gazowe interesy Rosji na forum UE. To jawnie pokazywało oczekiwania wobec „ich człowieka w Warszawie”. Dziwnym trafem miesiąc później w Davos Donald Tusk spotkał się z Zubkowem i pojawiła się karta przetargowa, jak dodaje Samuel Pereira.

  Jak to się ma do dzisiejszego załamywania rąk Donalda Tuska w Radomiu. Pojechał tam, bo jak sam mówił podczas konferencji prasowej jest zaniepokojony wzrostem cen energii w Polsce. Może wraz z Waldemarem Pawlakiem, któremu bliski sercu jest wszelki surowiec z Rosji wymóżdżą panowie jakąś narrację do tej ujawnionej korespondencji. Jednak Tuskowi będzie bardzo trudno pozbyć się łatki „moskiewskiego człowieka w Warszawie”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  żródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap