back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  TVN 24 jak cmentarna hiena

  Nie powiedzieć o stacji TVN24 cmentarne hieny, to jak nic nie powiedzieć. Być może przez ich „prawdę” całą dobę spada oglądalność, bo postanowili przyciągnąć przed odbiorniki przez transmisję pogrzebu nastolatki z Andrychowa. Obwieścili to na portalach społecznościowych. „We wtorek na cmentarzu w Andrychowie odbędzie się pogrzeb 14-letniej Natalii, która kilka godzin leżała półprzytomna na mrozie w centrum miasta. Transmisja z pogrzebu od godziny 13:00 w TVN24 GO” – poinformowała stacja TVN24 na platformie „X”.

  Czytamy i uwierzyć nie możemy. Nie tylko my. „Niżej już się upaść nie da” – pisze posłanka Lewicy Paulina Matysiak. Dziennikarz Wirtualnej Polski Patryk Słowik sarkastycznie odpowiada na tweeta TVN24: „Koniecznie pokażcie trumnę. A gdyby rodzina przyniosła jakieś maskotki, zabawki, coś, dajcie zbliżenie. Ludzie mają prawo widzieć tę krzywdę, ten żal. Do dzieła!”. Marek Wawrzynowski z onet/Przegląd Sportowy zastanawia się nad kondycją TVN24: „chyba ktoś tam u was przedawkował gapienie się na słupki oglądalności.”. Reporter wojenny Bartłomiej Wypartowicz rezygnuje z subskrypcji i pisze: „Używałem TVN24 Go, teraz na znak protestu anuluje subskrypcje. Jesteście niepoważni. Pogrzeb w PPV? Fajnie tak sprzedawać ludzką tragedię i emocje?”.

  Efekt akcji TVN24 oprócz ustalenia, że są cmentarnymi hienami jest jeszcze jeden, jak napisał Jan Wójcik: „Gratuluję TVN24 zjednoczenia Polaków. Mało komu to się udało. Zajrzałem pod wasz wpis o transmisji z pogrzebu. Wszystkie, nawet te najbardziej zaciekle walczące ze sobą frakcje, zjednoczone.”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap