back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  TVN – wielkie brednie całą dobę

  Znacie Państwo taką stację, o które się mówi „cała prawda całą dobę”? Tak, oczywiście jest to stacja TVN. Tylko TVN jest wiarygodne, tak uznaje większość sympatyków opozycji. Tylko czy można tę prawdę uznać za wiarygodną, gdy wejdzie się głębiej w struktury TVN.

  Dziś naprawdę TVN padł pewien cień. Cień wpisu znanego dziennikarza stacji TVN Roberta Jałochy. Okazuje się, że redaktor Jałocha sądził się z macierzystą stacją i podzielił się z czytelnikami szczegółami procesu. Jałocha pisze: „Gdybym ze swojego procesu z TVN miał przygotować relację do „Faktów”, materiał byłby jedynką. Najważniejszym newsem dnia i jednym z najmocniejszych w mojej karierze. W tej historii jest wszystko co telewizja kocha. Silna korporacja, duża prawnicza kancelaria, intrygi, kłamstwa i szczęśliwy sądowy finał. Prawie jak w amerykańskim kinie, tylko dialogi i tempo akcji przeraźliwie polskie.”. Po tym wstępie, który zwiastuje dreszczyk hollywoodzkiej produkcji Jałocha podaje szczegóły tej prawdy, z której słynie TVN: Niestety prawomocny wyrok wcale nie kończy tej sprawy. Przede mną walka o nieodprowadzane składki, nadgodziny, urlopy i odszkodowanie za wypadek w pracy. (…) Świadków wskazanych przez TVN co chwilę łapałem na kłujących w oczy kłamstwach. Zaprzeczali nawet temu, co sami przedstawiali w pismach procesowych. Gubiąc się w swoich relacjach, nawzajem się pogrążali. Nic dziwnego, że w apelacji TVN zaczął nawet zmieniać treść zeznań i powoływał się na słowa, które na sali sądowej nigdy nie padły. (…) W TVN nikt nie „obchodził prawa”, tylko po prostu je łamał i dziś nie jest już bezkarny.”.

  Czy stacja, która chce słynąć z całej prawdy całą dobę nie powinna być prawdomówna, gdy staje przed wymiarem sprawiedliwości? Nawet własnych pracowników nie oszczędza i ogłupia sąd, tak jak ogłupia miliony telewidzów przed odbiornikami, którzy śledzą jej informacje. Czas już zmienić ten opis stacji na „wielkie brednie całą dobę”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: facebook.pl

  photo: facebook.pl

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap