back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  TVP INFO czy TVN24 – historia krewkich pacjentów

  Mamy bardzo spolaryzowaną scenę polityczną. Trwają wojny pomiędzy politykami partii rządzącej i opozycją. Walki prawie na noże. Zgodnie z sympatiami podzieliło się tez polskie społeczeństwo. To już nie jest wyłącznie scenariusz z programów kabaretowych, ze przy okazji wszelkich świąt, dochodzi do scysji pomiędzy członkami rodziny, gdy przy urodzinowej lampce wina zaczyna się rozmowę o polityce. Zwłaszcza jeśli jest to już kolejna lampka wina.

  Polityka wciska się w każdą przestrzeń, tym bardziej, ze społeczeństwo jest zmęczone zmaganiami z covidem, szalejącą inflacją. Społeczeństwo dzielą politycy, ale nie tylko. Ten podział podsycają z także dwie największe stacje telewizyjne, o których trudno mówić, ze są rzetelne w przekazie. TVP Info i TVN24, to skrajność nad skrajnościami. Jedni szczują na opozycję, drudzy na partię rządzącą. W związku z tym Polacy, albo wierzą jednym albo drugim i w swojej zajadłości nie potrafią znaleźć konsensusu i w przypadku różnych sympatii postawić np. na Polsat News. Także przywiązanie do stacji telewizyjnych rodzi ogromne konflikty.
  J

  Jak podała Gazeta Krakowska pacjenci szpitala w Wadowicach, tak się pokłócili o to, którą ze stacji: TVN24 czy TVP Info oglądać, że dyrekcja szpitala zmuszona ograniczyć dostępność kanałów. W pełni rozumiemy dyrekcję szpitala, bo waśnie zapewne podnosiły ciśnienie, a to mogło prowadzić do tego, że lekarze z wadowickiego szpitala mieli więcej roboty i kardiolodzy i ortopedzi.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: gazetakrakowska.pl

  photo: domena publiczna

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap