back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Tygrys” zawarczał

  Prezes PSL, Władysław Kosiniak-Kamysz, zwany “Tygrysem”, jak przystało na drapieżnika wystawia pazurki. Zdenerwowanie wystąpiło, bo z ostatnich sondaży wynika, że PSL osiąga 1% i nawet opierające się na kilku posłach ugrupowanie Kukiz’15 przeskoczyło ludowców. Może także to efekt dzisiejszych wydarzeń, czyli konwencji PiS w Przysusze, gdzie w żołnierskich słowach Jarosław Kaczyński zadeklarował pomoc rolnikom, nawet, gdyby na drodze stanąć miał sam diabeł. Tak oto PiS zgarnia resztki rolników. Resztki, bo PSL, które miało stać na straży dobrobytu rolników już dawno o nich zapomniało. Dla Kosiniaka-Kamysza ważniejsi bowiem stali się lekarze, nauczyciele akademiccy, sędziowie i adwokaci niż umorusani ciężką pracą rolnicy.

  Tak zatem ludowy “Tygrys” dziś ogłasza: “Rolą opozycji jest zakończenie rządów, które szkodzą Polsce, dlatego składamy wniosek o skrócenie kadencji Sejmu. Wybory to szansa na przywrócenie normalności i na to, że Polska pozostanie państwem prawa i nie opuści Wspólnoty”. Ten akt desperacji, bo czym innym jest skazanie się na niebyt w następnej kadencji izby parlamentu, wynika z tego, że dla Władka nasza konstytucja jest jak książka o Jamesie Bondzie, taka fikcja. Władkowi nie chce się jej studiować, bo sensacji nie lubi, zatem nie wie biedaczysko, że gdy trwa stan wyjątkowy, to raczej proponowany przewrót jest niemożliwy. Pomijamy taki szczegół, że kolejna fala pandemii przed nami i organizacja w jej trakcie wyborów jest prawie niemożliwa. Ponadto Polacy są teraz bardziej zatroskani o swoje zdrowie niż o wrzucanie kartek do urn.

  Chciał Władek mieć swoje 5 minut, to ma. Facecje z Władka obiegły już cały internet. Dobra robota, bo przyćmiły wiadomości o antypolskim wiecu, który szykuje na jutro Tusk ze swoimi kolegami.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap