back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Ubytki w pamięci Millera

  Dawno nie było o Leszku Millerze. To taki były komuch, członek Lewicy, a nawet Samoobrony. Przypominamy o tej Samoobronie, bo zmusił nas do tego sam Miller. Jego wypowiedź komentuje Maciej Gdula na Twitterze: „Leszek Miller mówi, że pierwszy raz nie zagłosuje na lewicę. To znaczy, że nie zagłosował na Samoobronę, z której list startował w 2007? Zdanie takiej osoby mnie przekonuje:)”. Pan Leszek ma już swoje lata i zapewne ubytki w pamięci spowodowane demencją stąd ta Samoobrona mu zaginęła. 2007 rok to już wieki temu, a pan Leszek pamięta wyłącznie to co tu i teraz.
  To nie koniec wypowiedzi Leszka Millera. W stacji telewizyjnej „cała prawda całą dobę”, czyli TVN24 Miller zaapelował, by głosować na Platformę Obywatelską, która jako jedyna partia opozycyjna ma szansę wygrać z Prawem i Sprawiedliwością. Nam to śmierdzi. Chyba zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego, a Lesio dostał cynk, że w pakcie euro parlamentarnym Lewica nie znajduje miejsca dla Millera. Szkoda kasy, którą kasjer Parlamentu Europejskiego wypłaca Leszkowi co miesiąc, a to może mu zagwarantować obecnie jedynie Tusk i Platforma Obywatelska.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap