back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Udana ofensywa Morawieckiego. PiS zrozumiał internet

  Podoba nam się ta ofensywa PiS w internecie. Jak napisała jedna z internautek na Twitterze: „Politycy PiS zaczęli rozumieć internet. Błyskotliwy film z Morawieckim, który obśmiewa zapowiadanego na spotkaniu w Legionowie Tuska. Panienka chciała dobrze, a wyszło prawdziwie, bo jak sama powiedziała „Ludzie są jak wiatr. Przed nami tez ten, który wieje idealnie. Donald Tusk!”. Na spocie Morawieckiego, premier ogląda tę zapowiedź z uśmiechem na ustach i tak go komentuje: „No tak szanowni Państwo. Trudno się z tym nie zgodzić. Rzeczywiście Tusk wieje i zwiewa idealnie. Tak, jak zwiał z Polski do Brukseli, chociaż mówił, że nigdy tego nie zrobi.”. Ten film Morawieckiego, to celny strzał i robi furorę w internecie.

  Podobnie rzecz się miała, gdy Platforma Obywatelska przyatakowała PiS za jedno z pytań referendalnych. Pytanie o prywatyzacje Lotosu. Odpowiedzią na zarzuty opozycji był kolejny mocny i trafiający do odbiorcy film z Morawieckim w roli głównej. Morawiecki pokazuje, jaka kasa zniknęła w trakcie rządów PO, gdy prywatyzowali wszystko, co na drzewo nie uciekało. Musiało ucierpieć sumienie Tuska, bo natychmiast zareagował na spot Morawieckiego i napisał na TT: „Jako były prezes banku kręcący się gorliwie przy tamtych prywatyzacjach poszukaj ich na swoich prywatnych kontach.” Napisał i nadział się na ciętą ripostę premiera, który tak odpowiedział: „Oszust zajmował się paleniem cygar, harataniem w gałę i „Merkel błogosławieństwem dla całej Europy”. Mafie VAT okradały Polskę na potęgę, tego nie chciał widzieć. Czyje kieszenie trzeba sprawdzić? Może „Sławka”? Będziemy do 15 października mówić, jakim był niebezpiecznym szkodnikiem.”

  Trzeba przyznać, że w tym starciu na nowoczesne środki komunikacji z wyborcą, mecz Morawiecki – Tusk to 2:0. PiS zrozumiał na czym to polega i zrozumiał bardzo dobrze.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap