back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  W piątek otwarcie tunelu w Świnoujściu. Niemożliwe stało się możliwym. Anita Czerwińska: „#Dotrzymujemysłowa dla Polski”

  W piątek otwarcie tunelu pod Świną. Mieszkańcy Świnoujścia mogą w końcu odetchnąć z ulgą. Niemożliwe stało się możliwe. Wszystko za sprawą realizacji obietnic Prawa i Sprawiedliwości. Oni wierzyli, ze mogą to zrobić i znaleźli na to fundusze. Nawet jeśli części funduszy pochodziła z Unii Europejskiej, to tym bardziej im chwała, bo bardziej prounijny premier Donald Tusk mówił: „Jest to inwestycja przekraczająca nasze możliwości”.

  Donald Tusk nie umiał namówić UE na współfinansowanie tunelu, ale jego ludzie chcieliby odebrać splendor Prawu i Sprawiedliwości. Posłanka Kluzik Rostkowska proponuje nadać tunelowi nazwę „Tunel Unii Europejskiej”. Wtóruje jej Arkadiusz Marchewka. Kluzik Rostkowska w swoim wpisie na TT twierdzi, że jest to inicjatywa mieszkańców i podsuwa petycję do podpisu. Ci mieszkańcy, inicjatorzy akcji, składają się zapewne z członków Platformy Obywatelskie, ale to już szczegół 😊.

  Kluzik Rostkowskiej, Marchewce, Tuskowi na TT odpowiedziała posłanka Anita Czerwińska: „Fakty!!! Od początku nie chcieliście tego tunelu, bo przekraczał wasze możliwości: Donald Tusk, Marchewka, PO. A MY PiS zrobiliśmy to #Dotrzymujemysłowa dla Polski”

  Platforma Obywatelska sama nie za bardzo ma jak ogrzać się przy skończonej świnoujskiej inwestycji. Skoro tunel nie może nazywać się im. Donalda Tuska, to chociaż niech nosi miano UE, oby tylko odebrać choć część sukcesu PiS. Słabe to i żenujące.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap