back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  W PO się gotuje po obietnicach PiS

  Bordowy kolor twarzy naszych opozycyjnych polityków i ich sympatyków. Nie z powodu suto zakrapianego weekendu, ale z powody konwencji PiS. Na tejże konwencji Jarosław Kaczyński zapowiedział zmiany, które są powodem rozgorączkowania opozycji. Program 500+ zmieni się w 800+, leki dla seniorów będą bezpłatne, a autostradami przejdziemy za darmochę.

  Opozycyjni politycy są rozwścieczeni, bo zapewne podniesienie 500+ było ich pomysłem, tylko nie zdążyli. Wściekli są na program autostradowy, bo po co nam darmowe autostrady, jak takie zapewne są w Niemczech. O darmowych lekach dla seniorów też myśleli pod warunkiem, że zdecydują się pracować do 80-tki i długo z tego przywileju nie będą korzystali.

  Nie dziwi zatem, że pojawiły się takie wpisy, jak ten Borysa Budki: „Po 8 latach Kaczyński wywiesił białą flagę. Ani słowa o sprawnym państwie, dobrej edukacji, mieszkaniach, lepszej ochronie zdrowia, obniżeniu inflacji czy walce z drożyzną. Brak oferty dla ciężko pracujących, którym PiS będzie coraz więcej zabierał.” Do telewizji Polsat został oddelegowany Sławomir Neumann, by na gorąco skomentować obietnice PiS. Zapewniał, że PO ma lepsze propozycje dla Polaków. Dopytywany przez dziennikarza: „Jakie?”, odpowiedział: „Lepsze”. Możemy jedynie w ciemno przyjąć tę deklarację i liczyć na cud.

  Rozgorączkowanie polityków Platformy Obywatelskiej skomentował premier Morawiecki: „Wracam z nadania nagrody Karola Wielkiego dla Prezydenta Zełenskiego i oczom nie wierzę. Znów gra stara płyta. Oni serio nic innego nie mają? Różni domorośli eksperci już mówią, że „się nie da”, „nie ma pieniędzy”, „zadłużają nas”, „podniosą podatki”. Całkiem to zabawne… słyszałem to już w 2015, potem 2019 i słyszę i teraz… „Katastrofa budżetowa” PiS to wzrost dochodów budżetu o ponad 100% i to przy obniżeniu właściwie wszystkich najważniejszych podatków.”

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: polsat news, twitter.com

  photo: polsat news, twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap