back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Walka z zarazą – komu możemy zaufać

  Prawie cała redakcja Cebuli już po trzeciej dawce szczepionki. Jeszcze tylko dwie młode graficzki i będziemy mieli 100% wyszczepienia trzecią dawką. Liczymy, że nastąpi to już wkrótce, dlatego, że nasze rysowniczki oprócz manualnych zdolności potrafią także czytać i dotarła do nich wiedza, że pół roczny okres oczekiwania na kolejną iniekcję będzie skrócony do pięciu miesięcy.

  Śledząc doniesienia antyszczepionkowców nasza Naczelna powinna już zacząć oszczędzać na energii elektrycznej, bo każdy z nas miałby już świecić. Niestety nic z tego. Podobnie z łączem internetowym, Zgodnie z przeciwnikami szczepień powinniśmy się już łączyć nie coraz droższym łączem internetowym, a krwioobiegiem. Na tym polu też polegliśmy. Nadal trzeba będzie opłacać rachunki.

  Jak zatem przekonać do szczepień i co zrobić z przybierającą na sile pandemią? U marszałek Witek dzisiaj spotkanie ponad podziałami w tej sprawie. Swoją obecność zapowiedzieli przedstawiciele wszystkich klubów, nawet Konfederacji, która jak wiadomo powszechnie w pandemię jeszcze nie uwierzyła.

  Władysław Kosiniak-Kamysz przybył z propozycją 600 PLN dla każdego zaszczepionego. Lewica proponuje identyfikację paszportem covidowym w miejscach publicznych m.in. siłownie, teatry, kina czy galerie handlowe. Ugrupowania Szymona Hołowni i Donalda Tuska widocznie pozazdrościły popularności posłom Konfederacji, bo mimo, że nie zbojkotowali spotkania u pani marszałek, to propozycji żadnych nie wnoszą. Czy ktoś na to liczył? Oczywiście nie, bo każda walka z obozem rządzącym jest dobra, nawet ta, która jest kosztem życia i zdrowia Polaków. Donald Tusk nawet zwołał dzisiaj konferencję prasową w tej sprawie, na której konferował sam ze sobą bez udziału dziennikarzy. Jak widać w walce z pandemią nie każdemu możemy zaufać.

  My zachęcamy do szczepień, nawet jeśli jakiś zakład pracy odbierze na palmę pierwszeństwa i wcześniej odnotuje wyszczepienie 100% załogi. Jeśli przegramy, to przez nasze graficzki, które postanowiły się później urodzić.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap