back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Wampirze życzenia

  Święta, święta i po świętach. Kilka dni laby i wracamy do ciężkiej, zdalnej pracy. Trzeba nadrobić wpisy naszych ulubieńców na kontach społecznościowych. Żałujemy, że oderwaliśmy się od komputera na czas świąteczny, gdy politycy składali życzenia rodakom. Pierwszy, który rzuca nam się w oczy, to nasz internetowy troll Donald Tusk. Jeśli byście Państwo spodziewali się życzeń popularnych, z których wieje życzliwością, bo przecież czas przedświąteczny, to czas miłosierdzia, to przy okazji Tuska nic bardziej mylnego.

  Przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej jak zwykle oryginalny i tak winszował swoim rodakom: „Szybkiego szczepienia wszystkim! I niech ta szczepionka uodporni nas nie tylko na koronawirusa, ale i inne choroby 2020 roku: kłamstwo, złość i pogardę. Rodzinnych (+5 gości) Świąt!” Czytamy ten wpis, rozbieramy na drobne i nie mamy wątpliwości, że Tusk życzył Polakom uodpornienia na jego wpisy. Kto przecież, jak nie on, wzorem największej zarazy, propaguje kłamstwa, złość i pogardę. Niestety szczepionki uodparniającej na Tuska jeszcze żadne laboratorium nie wymyśliło, ale może trzeba sobie samemu ją wymyślić. Szczepionka przeciwtuskowa, to poczucie humoru, którym zwalczać będziemy trzy wymienione przez niego cechy, które dosięgają nas, gdy przed oczami objawia się jego wpis.

  Już cieszyliśmy się, że tylko redakcja Cebuli poradziła sobie z kombinacją szyfru w pisemnej wypowiedzi Donalda, ale niestety musieliśmy zejść na ziemię, gdy tylko zagłębiliśmy się w komentarze. Redaktor Wybranowski też sobie z tym wpisem poradził i Tuskowi równie świątecznie odpowiedział: „Szczepionka na kłamstwo, złość, pogardę? Ktoś mógłby powiedzieć, że szczepionkę na Donalda Tuska Polacy zaaplikowali sobie już w 2015 roku . Działa”. Podziękował Tuskowi także Bartosz Graczak, dziennikarz telewizyjny i w odpowiedzi napisał: „To bardzo przykre, że były premier nie potrafi złożyć Polakom normalnych życzeń, bez politycznego jadu.”.

  Nam już się urlop skończył, zatem czekamy na życzenia noworoczne Tuska. Czy przy tej okazji, także publicznie Tusk złoży sobie samemu życzenia i trochę jak wampir sam sobie krew wypije.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap