back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Warszawiak na speedzie

  W gąszczu informacji z granicy polsko-białoruskiej oraz Afganistanu umykają te najważniejsze. Umykają, ale nie redakcji Cebuli, bo ta znudzona w/w tematami węszy po internecie, by znaleźć coś ku pokrzepieniu serc, dusz i ciał.

  Polacy stali się tak postępowi, że nic już nas nie zdziwi. Postępowość to cecha głównie naszej opozycji. Na czele Rafał Trzaskowski, niedoszły prezydent i równie niedoszły przewodniczący Platformy Obywatelskiej. Tym pierwszym nie został z woli narodu, tym drugim z woli Donalda Tuska. Jednak została mu jeszcze jedna intratna fucha, fucha prezydenta m.st. warszawy.

  W swoim merostwie Rafał Trzaskowski osiągnął szczyty postępowości. Nie, nie są to śluby udzielane parom gejowskim czy łatanie dziur w rurach za pomocą Super Glue. Rafał Trzaskowski udziela porad, jak brać narkotyki. Oczywiście jak je stosować. W broszurze, która jest dziełem Społecznej Inicjatywy Narkopolityki i Fundacji Edukacji Społecznej oraz ośrodka „#afterpartyFES” można, jak w ulotce dołączonej do leku, przeczytać jak raczyć się tymi specyfikami. Broszura jest finansowana przez m.st. Warszawa.

  “Chociaż czasami mefedron jest sprzedawany jako substytut kokainy czy MDMA, dawki tych substancji są różne. Nigdy nie należy zażywać więcej niż 500 mg w jedną noc.
  Staraj się brać tylko na specjalne okazje. Wybierz odpowiednie środowisko – bądź w bezpiecznym i komfortowym dla ciebie miejscu, wśród ludzi, którym ufasz. Unikaj spożywania samemu i jeżeli jest to możliwe, powiedz komuś bliskiemu, że zamierzasz zażyć
  Zacznij od niskiej dawki i poczekaj co najmniej godzinę przed ponownym spożyciem” – czytamy w postępowej broszurze.

  Podatnik warszawski może się czuć usatysfakcjonowany. Gdy tylko broszurka trafi do jego ręki będzie wiedział jak bezpiecznie imprezować na speedzie.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: m.fronda.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap