back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Wicemichnik Wieliński w akcji czyli ręce nie mają gdzie opadać odc. 243”

  Gdy zrobić ranking mediów, które w najbardziej obraźliwy sposób traktują Polaków, to na dwóch czołowych miejscach królowałyby: TVN24 i Gazeta Wyborcza. Oczywiście z ich „wybitnymi” dziennikarzami. Jeszcze w naszych głowach majaczą słowa niejakiej Barbary Engelking, która Polaków nazwała szmalcownikami, a redaktor Olejnik jej przytakiwała, a już palmy pierwszeństwa TVN24 pozazdrościł redaktor Wieliński z Gazety Wyborczej.

  Gazeta Wyborcza nie może znieść faktu, że Polacy czegokolwiek żądają od Niemców za lata okupacji, zniszczenie i ograbienie naszego kraju. Reparacje nie w smak są redaktorowi Wielińskiemu, który natychmiast reaguje na fakt, że wicepremier Gliński wręczył wczoraj Prezydentowi RFN raport o stratach Polski w wyniku grabieży dokonanej przez Niemców III Rzeszy. Wieliński pisze na łamach Gazety Wyborczej: „Wyjątkowa niegodziwość. PiS sprofanował 80 rocznicę powstania w getcie warszawskim”.

  Internet pełen jest komentarzy do tekstu Wielińskiego. Profesor Stanisław Żerko pisze na swoim twitterowym profilu: „Wicemichnik Wieliński w akcji czyli ręce nie mają gdzie opadać odc. 243”. Wiktor Świetlik dodaje: „PiS sprofanował 80. Rocznicę powstania w getcie warszawskim” Czym? Tym, że się od Niemców o reparacje upomina. Różne Maleszki przez Wyborczą się przewijały, ale Wieliński jednak jest jedyny w swoim rodzaju”. Wiceminister Jabłoński także komentuje: „Wspominamy dziś 80. rocznicę Powstania w Gettcie. Przypominamy o niemieckich zbrodniach na Polakach. Za zbrodnie te Niemcy nigdy nie zapłaciły. @Bart_Wielinski z G.Wyborczej uważa, że przypominanie o tym to „wyjątkowa niegodziwość”, „profanacja”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: gazet.pl/twitter.com

  photo: twitter.com
  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap