back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Wisienka na torcie

  Niedowład, chaos, niekompetencja. Są to trzy słowa, które w dzisiejszych sms-ach od przewodniczącego Borysa Budki otrzymali jego posłowie. Jeden przez drugiego powtarzają je oczywiście w kontekście trzeciej fali pandemii. Opinia profesora Zembali, że rząd z premierem Morawieckim i ministrem Niedzielskim dobrze sobie radzą z pandemią jest dla nich nic nie warte o czym mogliśmy się przekonać podczas wywiadu posłanki Leszczyny dla radia RMF.

  Efekt wg Platformy Obywatelskiej ma być taki, że czytający ich wpisy na portalach społecznościowych uwierzą, że PO radziłaby sobie lepiej. Premier Morawiecki zaś nie stanął na wysokości zadania i nie zatrzymał trzeciej fali na granicy. Służby mu podległe, czyli Straż Graniczna nie przechwyciła niewidzialnego wroga, który przechodził przez „zieloną granicę”. Kolejni urzędnicy, czyli pracownicy Kolei Państwowych nie zatrzymali pasażera bez biletu i nie zawrócili z powrotem. Bo jak inaczej odczytać wpis np. posła Kierwińskiego, który melduje na twitterze: „Teraz widać, że rząd PiS tak samo sprawnie przygotował Polskę do III fali pandemii, co do dwóch poprzednich. Niedowład, chaos, niekompetencja.”

  Jeszcze do niedawna naczelni kontrolerzy RP Szczerba z Jońskim organizowali konferencje prasowe, podczas których informowali jakie to wielkie koszty związane są z utrzymaniem szpitali tymczasowych. To jest właśnie ta kompetencja do walki z pandemią Platformy Obywatelskiej. Oni przecież po drugiej fali już by je zamknęli, a dziś chorzy leżeli by na materacach przed szpitalem, a może na kiełkującej wiosennej trawie.

  Gdy posłowie PO głowią się jak zaatakować rząd, ich przewodniczący Borys Budka na TT chwali się tortem z płonącymi świeczkami i zastanawia się nad „zadziwiającym układem świeczek”. Minister Maciej Wąsik postanowił dopomóc Budce rozszyfrować świeczkowy rebus: „Każde przegrane wybory – jedna świeczka”. Prawdziwa wisienka na torcie.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap