back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Wódka była za mocna. Kolejne wpisy Radzia S

  Dłubiemy w internecie i przecieramy oczy ze zdziwienia. Radek Sikorski zapewne nie skończył flaszki. Flaszka nie ma dna i Radzio nadal wypisuje idiotyzmy na Twitterze. Czekamy kiedy Donek zlokalizuje miejsce spożywania przez Radka, zabierze mu flaszkę i odłącz od mediów społecznościowych.

  Zaraz po podziękowaniach dla USA, Radek postanowił rozwinąć swój wpis dotyczący wybuchu Nord Streamów. Co ciekawe robi to na dwóch swoich kontach: polsko i angielskojęzycznym. „Pozycja Ukrainy i Polski się wzmocniła. Może jeszcze Turcji. Dlaczego naszej psychoprawicy to przeszkadza?” – pisze Sikorski. Oczywiście musiał nawiązać do partii rządzącej, obrażając ją, bo tak to jest po 10 kieliszku.

  „Uszkodzenie Nord Stream zawęża pole manewru Putina. Jeśli będzie chciał wznowić dostawy gazu do Europy będzie musiał rozmawiać z krajami kontrolującymi gazociągi Brotherhood i Jamał.” – to kolejny wpisik Radka i kolejny raz wtopa dyplomatyczna. Tylko, czy można go ganić za to, że alkohol jest wysokoprocentowy.

  Kolejny post, to zacytowanie słów Joe Bidena, czyli brnięcie w pierwszy wpis. Joe Biden na pewno będzie mu za to wdzięczny, tym bardziej, że rosyjska propaganda już powołuje się na pierwsze słowa Radzia. Prezydentowi Bidenowi minister Rau powinien wytłumaczyć, że w Polsce na jednej flaszce się nie kończy i czasami takie są tego konsekwencje.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: supermemeing

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap