back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Współczesny Dratewka

  Na naszej opozycji dzieje się tak dużo, że można by uprażyć popcorn i poczuć się, jak w multikinie na najlepszym odcinku Jamesa Bonda. To nas nie smuci, bo tematów jest tyle, że Naczelnej nawet w najśmielszych myślach nie przyjdzie do głowy, żeby zredukować nasz zespół. Nawet koleżanka od grafiki ma tylko jeden dylemat: jakiego koloru czcionki wybrać lub z którego pomysłu skorzystać. Wieczny dylemat, który opozycyjny news jest najlepszy.

  W związku z tym my dzisiaj nie o nich. Dzisiaj będzie bajka o Szewczyku Dratewce w uwspółcześnionej formie. W roli Dratewki premier Morawiecki. Nasz bohater dwoi się i troi, aby uratować Królestwo od skutków pandemii, ale żeby ten stan osiągnąć trzeba zabić chińskiego smoka. Bo smok stoi już u drzwi Królestwa, zagląda przez wizjer, ostrzy pałeczki, którymi schrupie krainę kęs po kęsie. Myśli więc nasz dzielny szewczyk jakiego fortelu użyć, aby zabić bestię. Trzeba skonstruować tarczę, tarczę Antykryzysową, aby wzmocnić rycerstwo Królestwa. Bo czymże innym są polscy producenci i przedsiębiorcy, jak nie zbrojnym ramieniem państwa. Szewczyk jest mądry, nie będzie się przecież sam boksował z azjatyckim potworem. Lepiej się wesprzeć na zbrojnym ramieniu. Zwołał nasz rzemieślnik pomocników majstra i wydebatowali, że pomoc wojownikom się należy i trzeba zrobić to jak najszybciej, nawet przy zdecydowanym sprzeciwie opozycyjnych czarnoksiężników. I tu musimy na chwilę się zatrzymać, aby wyjaśnić: miało być bez opozycji, ale obecnie nie da się bez niej żadnej bajki skonstruować, no takie jej prawo. Wracając do historii. Na sejmiku królewskim Szewczyk propozycję przedstawił, sejmik z oporami, ale się zgodził, senacka Rada Szlachecka również i król Andrzej podpisał.

  Dzisiaj Dratewka zwołał konferencję prasową w otoczeniu rycerstwa m.in. z CCC i pomocników. Ogłosił, że pierwsze świadczenia są wypłacane. Rycerstwo korzysta i jest ogromna szansa na to, że siarka nie będzie potrzebna, bo smok może potknąć się o własną płetwę chcąc zagarnąć polską krainę.

  W pierwotnej wersji bajki nagrodą dla Szewczyka jest królewna. My musimy zmienić puentę, bo nasz bohater swoją już posiada, a nawet pociechy z nią ma. Zatem niech będzie skrócona wersja. Nagrodą będzie silne królestwo bez konieczności uczenia się chińskich przysłów, aby w nim przetrwać.

  KURTYNA.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: tvp.info
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap